ȘTEFCAR INK S.R.L.

ȘTEFCAR INK S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 39947787, Nr. Reg. Com. J52/667/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4619 - Intermedieri in comertul cu produse diverse. Societatea a fost înființată la data de 3 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT BOLINTIN-DEAL COM. BOLINTIN-DEAL, STR. CONSTRUCTORILOR, NR.48, cod poștal 087015. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ȘTEFCAR INK S.R.L.
CUI
39947787
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J52/667/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 octombrie 2018
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT BOLINTIN-DEAL COM. BOLINTIN-DEAL, STR. CONSTRUCTORILOR, NR.48
Cod poștal
087015
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4619
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu produse diverse

Situații financiare

În 2025, ȘTEFCAR INK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 185.683 lei, un profit net de 130.428 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 62.333 lei2020 · Cifra de afaceri: 9.622 lei2021 · Cifra de afaceri: 23.881 lei2022 · Cifra de afaceri: 46.843 lei2023 · Cifra de afaceri: 50.907 lei2024 · Cifra de afaceri: 166.710 lei2025 · Cifra de afaceri: 185.683 lei2019 · Profit net: 59.346 lei2020 · Profit net: 7.361 lei2021 · Profit net: 21.478 lei2022 · Profit net: 43.313 lei2023 · Profit net: 10.683 lei2024 · Profit net: 118.244 lei2025 · Profit net: 130.428 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 62.333 lei20192020: 9.622 lei20202021: 23.881 lei20212022: 46.843 lei20222023: 50.907 lei20232024: 166.710 lei20242025: 185.683 lei186 mii2025
Profit net lei
2019: 59.346 lei20192020: 7.361 lei20202021: 21.478 lei20212022: 43.313 lei20222023: 10.683 lei20232024: 118.244 lei20242025: 130.428 lei130 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ȘTEFCAR INK S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 185.683 lei în creștere față de 2024 130.428 lei în creștere față de 2024 15.577 lei în creștere față de 2024 — 146.245 lei 130.668 lei 1
2024 166.710 lei în creștere față de 2023 118.244 lei în creștere față de 2023 1.972 lei în scădere față de 2023 — 120.456 lei 118.484 lei 1
2023 50.907 lei în creștere față de 2022 10.683 lei în scădere față de 2022 3.320 lei în creștere față de 2022 — 31.556 lei 28.236 lei —
2022 46.843 lei în creștere față de 2021 43.313 lei în creștere față de 2021 1.223 lei în creștere față de 2021 647 lei 44.129 lei 43.553 lei —
2021 23.881 lei în creștere față de 2020 21.478 lei în creștere față de 2020 923 lei în creștere față de 2020 1.435 lei 21.206 lei 21.718 lei —
2020 9.622 lei în scădere față de 2019 7.361 lei în scădere față de 2019 680 lei în creștere față de 2019 2.132 lei 65.455 lei 66.907 lei —
2019 62.333 lei 59.346 lei 219 lei 2.885 lei 56.880 lei 59.546 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare