STEINMED SRL

STEINMED SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 37947390, Nr. Reg. Com. J35/3054/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 12 iulie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. URANUS, NR.29, CASIERIE. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STEINMED SRL
CUI
37947390
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/3054/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iulie 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. URANUS, NR.29, CASIERIE
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, STEINMED SRL a raportat o cifră de afaceri de 20.375 lei, o pierdere netă de 19.875 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii20172018201920202021202420252017 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Cifra de afaceri: 5.215 lei2019 · Cifra de afaceri: 16.482 lei2020 · Cifra de afaceri: 116.844 lei2021 · Cifra de afaceri: 35.653 lei2024 · Cifra de afaceri: 44.484 lei2025 · Cifra de afaceri: 20.375 lei2017 · Profit net: −9.403 lei2018 · Profit net: −91.730 lei2019 · Profit net: −67.991 lei2020 · Profit net: 36.872 lei2021 · Profit net: 2.802 lei2024 · Profit net: 8.898 lei2025 · Profit net: −19.875 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 0 lei20172018: 5.215 lei20182019: 16.482 lei20192020: 116.844 lei117 mii20202021: 35.653 lei20212024: 44.484 lei20242025: 20.375 lei20 mii2025
Profit net lei
2017: −9.403 lei20172018: −91.730 lei−92 mii20182019: −67.991 lei20192020: 36.872 lei37 mii20202021: 2.802 lei20212024: 8.898 lei20242025: −19.875 lei−20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STEINMED SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 20.375 lei în scădere față de 2024 −19.875 lei în scădere față de 2024 151.772 lei în creștere față de 2024 0 lei 37.102 lei −114.670 lei —
2024 44.484 lei în creștere față de 2021 8.898 lei în creștere față de 2021 125.833 lei în scădere față de 2021 3.886 lei 23.919 lei −98.028 lei —
2021 35.653 lei în scădere față de 2020 2.802 lei în scădere față de 2020 195.494 lei în scădere față de 2020 4.124 lei 53.517 lei −128.450 lei 0 în scădere față de 2020
2020 116.844 lei în creștere față de 2019 36.872 lei în creștere față de 2019 228.914 lei în creștere față de 2019 7.060 lei 90.602 lei −131.252 lei 1
2019 16.482 lei în creștere față de 2018 −67.991 lei în creștere față de 2018 217.447 lei în creștere față de 2018 23.987 lei 25.336 lei −168.124 lei 1
2018 5.215 lei în creștere față de 2017 −91.730 lei în scădere față de 2017 144.942 lei în creștere față de 2017 36.443 lei 7.566 lei −100.933 lei 1
2017 0 lei −9.403 lei 59.200 lei 29.626 lei 20.371 lei −9.203 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare