STEL ART SASU S.R.L.

Radiată din 8 mai 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

STEL ART SASU S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 38539968, Nr. Reg. Com. J38/1163/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 27 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT CÂRSTĂNEŞTI COM. OTEŞANI, CÎRSTĂNEŞTI, NR.144, cod poștal 247457. Societatea este radiată din data de 8 mai 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STEL ART SASU S.R.L.
CUI
38539968
Stare
Radiată din 8 mai 2025
Nr. Registrul Comerțului
J38/1163/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 noiembrie 2017
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT CÂRSTĂNEŞTI COM. OTEŞANI, CÎRSTĂNEŞTI, NR.144
Cod poștal
247457
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2022, STEL ART SASU S.R.L. a raportat o pierdere netă de 5.522 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222018 · Cifra de afaceri: 211.089 lei2019 · Cifra de afaceri: 56.910 lei2018 · Profit net: 151.657 lei2019 · Profit net: −2.784 lei2020 · Profit net: −40.220 lei2021 · Profit net: −19.328 lei2022 · Profit net: −5.522 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 211.089 lei211 mii20182019: 56.910 lei57 mii2019
Profit net lei
2018: 151.657 lei152 mii20182019: −2.784 lei20192020: −40.220 lei−40 mii20202021: −19.328 lei20212022: −5.522 lei−6 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru STEL ART SASU S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 — −5.522 lei în creștere față de 2021 7.930 lei în scădere față de 2021 — 91.933 lei 84.003 lei 1
2021 — −19.328 lei în creștere față de 2020 26.527 lei în creștere față de 2020 — 116.052 lei 89.525 lei 1 în scădere față de 2020
2020 — −40.220 lei în scădere față de 2019 9.718 lei în scădere față de 2019 — 118.571 lei 108.853 lei 2
2019 56.910 lei în scădere față de 2018 −2.784 lei în scădere față de 2018 23.042 lei în creștere față de 2018 — 172.115 lei 149.073 lei 2 în creștere față de 2018
2018 211.089 lei 151.657 lei 2.699 lei — 154.356 lei 151.657 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.