STELLYS STYLE S.R.L.

STELLYS STYLE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 40073176, Nr. Reg. Com. J37/740/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 30 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, ALEEA PARC, NR.25, BL.E2, SC.B, ET.4, AP.40, cod poștal 731129. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STELLYS STYLE S.R.L.
CUI
40073176
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J37/740/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 octombrie 2018
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, MUN. BÂRLAD, ALEEA PARC, NR.25, BL.E2, SC.B, ET.4, AP.40
Cod poștal
731129
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, STELLYS STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89.385 lei, o pierdere netă de 24.123 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 1.943 lei2019 · Cifra de afaceri: 75.321 lei2020 · Cifra de afaceri: 124.243 lei2021 · Cifra de afaceri: 129.425 lei2022 · Cifra de afaceri: 131.505 lei2023 · Cifra de afaceri: 160.475 lei2024 · Cifra de afaceri: 127.250 lei2025 · Cifra de afaceri: 89.385 lei2018 · Profit net: −19.581 lei2019 · Profit net: −28.724 lei2020 · Profit net: 113.037 lei2021 · Profit net: −68.692 lei2022 · Profit net: 20.181 lei2023 · Profit net: 33.681 lei2024 · Profit net: −37.796 lei2025 · Profit net: −24.123 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.943 lei'182019: 75.321 lei'192020: 124.243 lei'202021: 129.425 lei'212022: 131.505 lei'222023: 160.475 lei160 mii'232024: 127.250 lei'242025: 89.385 lei89 mii'25
Profit net lei
2018: −19.581 lei'182019: −28.724 lei'192020: 113.037 lei113 mii'202021: −68.692 lei−69 mii'212022: 20.181 lei'222023: 33.681 lei'232024: −37.796 lei'242025: −24.123 lei−24 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STELLYS STYLE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 89.385 lei în scădere față de 2024 −24.123 lei în creștere față de 2024 231.302 lei în creștere față de 2024 — 28.734 lei −202.568 lei 1 în scădere față de 2024
2024 127.250 lei în scădere față de 2023 −37.796 lei în scădere față de 2023 201.366 lei în creștere față de 2023 — 22.921 lei −178.445 lei 2
2023 160.475 lei în creștere față de 2022 33.681 lei în creștere față de 2022 152.252 lei în creștere față de 2022 — 201.603 lei 49.351 lei 2
2022 131.505 lei în creștere față de 2021 20.181 lei în creștere față de 2021 124.474 lei în creștere față de 2021 — 140.144 lei 15.670 lei 2 în scădere față de 2021
2021 129.425 lei în creștere față de 2020 −68.692 lei în scădere față de 2020 108.388 lei în creștere față de 2020 6.311 lei 97.566 lei −4.511 lei 3
2020 124.243 lei în creștere față de 2019 113.037 lei în creștere față de 2019 77.342 lei în scădere față de 2019 82.854 lei 59.421 lei 64.933 lei 3
2019 75.321 lei în creștere față de 2018 −28.724 lei în scădere față de 2018 211.457 lei în creștere față de 2018 149.055 lei 14.297 lei −48.105 lei 3 în creștere față de 2018
2018 1.943 lei −19.581 lei 25.458 lei 875 lei 5.202 lei −19.381 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare