STELY & VASY MARKET S.R.L.

STELY & VASY MARKET S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42005283, Nr. Reg. Com. J2019003436293. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 10 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT STREJNICU COM. TÂRGŞORU VECHI, STR. CRINULUI, NR.38, cod poștal 107592. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STELY & VASY MARKET S.R.L.
CUI
42005283
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003436293
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 decembrie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT STREJNICU COM. TÂRGŞORU VECHI, STR. CRINULUI, NR.38
Cod poștal
107592
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, STELY & VASY MARKET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.088 lei, un profit net de 6.450 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 244.437 lei2021 · Cifra de afaceri: 246.877 lei2022 · Cifra de afaceri: 264.619 lei2023 · Cifra de afaceri: 540.186 lei2024 · Cifra de afaceri: 257.381 lei2025 · Cifra de afaceri: 13.088 lei2019 · Profit net: −1.037 lei2020 · Profit net: 14.212 lei2021 · Profit net: 5.041 lei2022 · Profit net: −18.883 lei2023 · Profit net: 31.717 lei2024 · Profit net: −26.800 lei2025 · Profit net: 6.450 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 0 lei20192020: 244.437 lei20202021: 246.877 lei20212022: 264.619 lei20222023: 540.186 lei540 mii20232024: 257.381 lei20242025: 13.088 lei13 mii2025
Profit net lei
2019: −1.037 lei20192020: 14.212 lei20202021: 5.041 lei20212022: −18.883 lei20222023: 31.717 lei32 mii20232024: −26.800 lei−27 mii20242025: 6.450 lei6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STELY & VASY MARKET S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 13.088 lei în scădere față de 2024 6.450 lei în creștere față de 2024 155.741 lei în creștere față de 2024 6.593 lei 148.978 lei 10.902 lei 1
2024 257.381 lei în scădere față de 2023 −26.800 lei în scădere față de 2023 150.966 lei în creștere față de 2023 14.839 lei 138.230 lei 4.452 lei 1 în scădere față de 2023
2023 540.186 lei în creștere față de 2022 31.717 lei în creștere față de 2022 91.525 lei în creștere față de 2022 23.118 lei 99.333 lei 31.251 lei 4 în creștere față de 2022
2022 264.619 lei în creștere față de 2021 −18.883 lei în scădere față de 2021 87.538 lei în creștere față de 2021 31.507 lei 55.220 lei −466 lei 2
2021 246.877 lei în creștere față de 2020 5.041 lei în scădere față de 2020 60.700 lei în creștere față de 2020 36.501 lei 41.756 lei 18.417 lei 2 în creștere față de 2020
2020 244.437 lei în creștere față de 2019 14.212 lei în creștere față de 2019 12.497 lei în creștere față de 2019 — 25.873 lei 13.376 lei 1
2019 0 lei −1.037 lei 9.001 lei — 7.964 lei −1.037 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare