STEMAR TOTAL S.R.L.

STEMAR TOTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 38620131, Nr. Reg. Com. J2017000964520. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 20 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, ORŞ. BOLINTIN-VALE, STR. LIBERTĂŢII, NR.181, cod poștal 085100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STEMAR TOTAL S.R.L.
CUI
38620131
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000964520
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 decembrie 2017
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, ORŞ. BOLINTIN-VALE, STR. LIBERTĂŢII, NR.181
Cod poștal
085100
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2025, STEMAR TOTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.553.872 lei, un profit net de 30.513 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201720182019202020212022202420252018 · Cifra de afaceri: 354.917 lei2019 · Cifra de afaceri: 462.700 lei2020 · Cifra de afaceri: 751.851 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.038.813 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.687.984 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.748.571 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.553.872 lei2017 · Profit net: −409 lei2018 · Profit net: 185.542 lei2019 · Profit net: 48.623 lei2020 · Profit net: 88.403 lei2021 · Profit net: 91.069 lei2022 · Profit net: 83.374 lei2024 · Profit net: 4.644 lei2025 · Profit net: 30.513 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 354.917 lei20182019: 462.700 lei20192020: 751.851 lei20202021: 1.038.813 lei20212022: 1.687.984 lei20222024: 1.748.571 lei1,7 mil.20242025: 1.553.872 lei1,6 mil.2025
Profit net lei
2017: −409 lei−409'172018: 185.542 lei186 mii'182019: 48.623 lei'192020: 88.403 lei'202021: 91.069 lei'212022: 83.374 lei'222024: 4.644 lei'242025: 30.513 lei31 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STEMAR TOTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.553.872 lei în scădere față de 2024 30.513 lei în creștere față de 2024 919.275 lei în scădere față de 2024 310.584 lei 651.414 lei 42.723 lei 4 în scădere față de 2024
2024 1.748.571 lei în creștere față de 2022 4.644 lei în scădere față de 2022 983.443 lei în creștere față de 2022 587.052 lei 889.207 lei 492.816 lei 5
2022 1.687.984 lei în creștere față de 2021 83.374 lei în scădere față de 2021 148.753 lei în creștere față de 2021 146.340 lei 297.489 lei 295.076 lei 5
2021 1.038.813 lei în creștere față de 2020 91.069 lei în creștere față de 2020 95.245 lei în scădere față de 2020 45.294 lei 461.653 lei 411.702 lei 5 în creștere față de 2020
2020 751.851 lei în creștere față de 2019 88.403 lei în creștere față de 2019 158.430 lei în scădere față de 2019 50.681 lei 429.382 lei 321.633 lei 4 în creștere față de 2019
2019 462.700 lei în creștere față de 2018 48.623 lei în scădere față de 2018 170.698 lei în creștere față de 2018 111.047 lei 292.881 lei 233.230 lei 3
2018 354.917 lei 185.542 lei în creștere față de 2017 69.421 lei în creștere față de 2017 22.073 lei 232.681 lei 185.333 lei 3
2017 — −409 lei 1.000 lei 122 lei 669 lei −209 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare