STENA CROSS SERVICE S.R.L.

Radiată din 5 mai 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

STENA CROSS SERVICE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 41589303, Nr. Reg. Com. J30/952/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4672 - Comert cu ridicata al metalelor si minereurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 2 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. NICOLAE IORGA, NR.39, cod poștal 440074. Societatea este radiată din data de 5 mai 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STENA CROSS SERVICE S.R.L.
CUI
41589303
Stare
Radiată din 5 mai 2026
Nr. Registrul Comerțului
J30/952/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 septembrie 2019
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. NICOLAE IORGA, NR.39
Cod poștal
440074
Cod CAEN
4672
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al metalelor si minereurilor metalice

Situații financiare

În 2025, STENA CROSS SERVICE S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.616 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−600 mii−400 mii−200 mii0200 mii202020212022202420252020 · Cifra de afaceri: 19.492 lei2021 · Cifra de afaceri: 136.092 lei2022 · Cifra de afaceri: 105.879 lei2020 · Profit net: −23.716 lei2021 · Profit net: 128.267 lei2022 · Profit net: −446.474 lei2024 · Profit net: −26.570 lei2025 · Profit net: −1.616 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 19.492 lei20202021: 136.092 lei136 mii20212022: 105.879 lei106 mii2022
Profit net lei
2020: −23.716 lei20202021: 128.267 lei128 mii20212022: −446.474 lei−446 mii20222024: −26.570 lei20242025: −1.616 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STENA CROSS SERVICE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.616 lei în creștere față de 2024 725.289 lei în scădere față de 2024 — 375.224 lei −350.065 lei —
2024 — −26.570 lei în creștere față de 2022 739.691 lei în scădere față de 2022 — 390.429 lei −349.262 lei —
2022 105.879 lei în scădere față de 2021 −446.474 lei în scădere față de 2021 2.663.607 lei în creștere față de 2021 — 2.321.885 lei −341.722 lei 1
2021 136.092 lei în creștere față de 2020 128.267 lei în creștere față de 2020 46.653 lei în creștere față de 2020 — 151.404 lei 104.751 lei —
2020 19.492 lei −23.716 lei 43.194 lei — 19.478 lei −23.716 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare