STEP AFTER INVESTMENT S.R.L.

STEP AFTER INVESTMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39975981, Nr. Reg. Com. J2018004581126. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 9 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.258A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STEP AFTER INVESTMENT S.R.L.
CUI
39975981
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018004581126
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 octombrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.258A
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, STEP AFTER INVESTMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 98.539 lei, un profit net de 41.518 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 1.339 lei2019 · Cifra de afaceri: 333 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.937 lei2021 · Cifra de afaceri: 47.796 lei2022 · Cifra de afaceri: 57.940 lei2023 · Cifra de afaceri: 23.717 lei2025 · Cifra de afaceri: 98.539 lei2018 · Profit net: −730 lei2019 · Profit net: 203 lei2020 · Profit net: −12.148 lei2021 · Profit net: 1.024 lei2022 · Profit net: −18.407 lei2023 · Profit net: −3.089 lei2024 · Profit net: −835 lei2025 · Profit net: 41.518 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.339 lei20182019: 333 lei20192020: 13.937 lei20202021: 47.796 lei20212022: 57.940 lei20222023: 23.717 lei20232025: 98.539 lei99 mii2025
Profit net lei
2018: −730 lei'182019: 203 lei'192020: −12.148 lei'202021: 1.024 lei'212022: −18.407 lei−18 mii'222023: −3.089 lei'232024: −835 lei'242025: 41.518 lei42 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STEP AFTER INVESTMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 98.539 lei 41.518 lei în creștere față de 2024 60.513 lei în scădere față de 2024 16.621 lei 51.628 lei 7.736 lei 1
2024 — −835 lei în creștere față de 2023 72.827 lei în creștere față de 2023 10.418 lei 28.626 lei −33.783 lei —
2023 23.717 lei în scădere față de 2022 −3.089 lei în creștere față de 2022 72.826 lei în creștere față de 2022 11.253 lei 28.626 lei −32.947 lei 1
2022 57.940 lei în creștere față de 2021 −18.407 lei în scădere față de 2021 48.230 lei în creștere față de 2021 12.087 lei 6.285 lei −29.858 lei 1
2021 47.796 lei în creștere față de 2020 1.024 lei în creștere față de 2020 31.528 lei în creștere față de 2020 12.922 lei 7.155 lei −11.451 lei 1
2020 13.937 lei în creștere față de 2019 −12.148 lei în scădere față de 2019 13.903 lei în creștere față de 2019 — 1.428 lei −12.475 lei 1
2019 333 lei în scădere față de 2018 203 lei în creștere față de 2018 750 lei în scădere față de 2018 — 423 lei −327 lei —
2018 1.339 lei −730 lei 790 lei 102 lei 158 lei −530 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare