STERA LIFTING SYSTEMS S.R.L.

STERA LIFTING SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 41623308, Nr. Reg. Com. J2019001784264. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 10 septembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. IERBUŞULUI, NR.38B, cod poștal 545300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STERA LIFTING SYSTEMS S.R.L.
CUI
41623308
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001784264
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 septembrie 2019
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. IERBUŞULUI, NR.38B
Cod poștal
545300
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, STERA LIFTING SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.322.152 lei, un profit net de 345.762 lei și un număr mediu de 14 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.5,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 19.404 lei2020 · Cifra de afaceri: 761.849 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.109.302 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.141.198 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.119.131 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.699.530 lei2025 · Cifra de afaceri: 4.322.152 lei2019 · Profit net: −52.029 lei2020 · Profit net: −246.595 lei2021 · Profit net: 43.444 lei2022 · Profit net: 63.771 lei2023 · Profit net: 182.581 lei2024 · Profit net: 98.536 lei2025 · Profit net: 345.762 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 19.404 lei20192020: 761.849 lei20202021: 2.109.302 lei20212022: 2.141.198 lei20222023: 2.119.131 lei20232024: 2.699.530 lei20242025: 4.322.152 lei4,3 mil.2025
Profit net lei
2019: −52.029 lei20192020: −246.595 lei−247 mii20202021: 43.444 lei20212022: 63.771 lei20222023: 182.581 lei20232024: 98.536 lei20242025: 345.762 lei346 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STERA LIFTING SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 4.322.152 lei în creștere față de 2024 345.762 lei în creștere față de 2024 2.607.671 lei în creștere față de 2024 132.915 lei 2.877.812 lei 403.115 lei 14
2024 2.699.530 lei în creștere față de 2023 98.536 lei în scădere față de 2023 2.510.005 lei în creștere față de 2023 160.123 lei 2.483.625 lei 134.908 lei 14 în creștere față de 2023
2023 2.119.131 lei în scădere față de 2022 182.581 lei în creștere față de 2022 1.603.255 lei în creștere față de 2022 204.374 lei 1.434.449 lei 36.371 lei 13 în scădere față de 2022
2022 2.141.198 lei în creștere față de 2021 63.771 lei în creștere față de 2021 1.328.682 lei în scădere față de 2021 227.597 lei 953.729 lei −146.210 lei 15 în scădere față de 2021
2021 2.109.302 lei în creștere față de 2020 43.444 lei în creștere față de 2020 1.339.733 lei în creștere față de 2020 92.295 lei 1.037.072 lei −209.980 lei 20 în creștere față de 2020
2020 761.849 lei în creștere față de 2019 −246.595 lei în scădere față de 2019 788.047 lei în creștere față de 2019 14.045 lei 520.578 lei −253.424 lei 14 în creștere față de 2019
2019 19.404 lei −52.029 lei 88.163 lei 7.827 lei 28.507 lei −51.829 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare