STIANLEX CONSTRUCTION S.R.L.

STIANLEX CONSTRUCTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 42006157, Nr. Reg. Com. J2019000963093. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 10 decembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, SAT FRECĂŢEI COM. FRECĂŢEI, STR. ION CREANGĂ, NR.75A, LOT1, cod poștal 817045. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STIANLEX CONSTRUCTION S.R.L.
CUI
42006157
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000963093
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 decembrie 2019
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, SAT FRECĂŢEI COM. FRECĂŢEI, STR. ION CREANGĂ, NR.75A, LOT1
Cod poștal
817045
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, STIANLEX CONSTRUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.563 lei, o pierdere netă de 6.772 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−60 mii−40 mii−20 mii020 mii40 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 34.599 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.983 lei2023 · Cifra de afaceri: 7.353 lei2024 · Cifra de afaceri: 12.773 lei2025 · Cifra de afaceri: 7.563 lei2020 · Profit net: 4.752 lei2021 · Profit net: −21.905 lei2022 · Profit net: −29.027 lei2023 · Profit net: −48.059 lei2024 · Profit net: 492 lei2025 · Profit net: −6.772 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 34.599 lei35 mii20202021: 5.000 lei20212022: 7.983 lei20222023: 7.353 lei20232024: 12.773 lei20242025: 7.563 lei8 mii2025
Profit net lei
2020: 4.752 lei5 mii20202021: −21.905 lei20212022: −29.027 lei20222023: −48.059 lei−48 mii20232024: 492 lei20242025: −6.772 lei−7 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STIANLEX CONSTRUCTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 7.563 lei în scădere față de 2024 −6.772 lei în scădere față de 2024 129.947 lei în creștere față de 2024 27.188 lei 2.440 lei −100.319 lei —
2024 12.773 lei în creștere față de 2023 492 lei în creștere față de 2023 127.943 lei în scădere față de 2023 28.724 lei 5.672 lei −93.547 lei —
2023 7.353 lei în scădere față de 2022 −48.059 lei în scădere față de 2022 132.111 lei în creștere față de 2022 30.253 lei 7.819 lei −94.039 lei 1
2022 7.983 lei în creștere față de 2021 −29.027 lei în scădere față de 2021 111.197 lei în creștere față de 2021 55.290 lei 9.927 lei −45.980 lei 1
2021 5.000 lei în scădere față de 2020 −21.905 lei în scădere față de 2020 45.700 lei în creștere față de 2020 23.367 lei 5.380 lei −16.953 lei —
2020 34.599 lei 4.752 lei 11.254 lei — 16.206 lei 4.952 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare