STIL CONCRET ENGINEERING S.R.L.

STIL CONCRET ENGINEERING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 42206287, Nr. Reg. Com. J26/152/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 4 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. MIHAI VITEAZU, BL.13I, SC.2, AP.26, cod poștal 545300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STIL CONCRET ENGINEERING S.R.L.
CUI
42206287
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/152/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 februarie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. REGHIN, STR. MIHAI VITEAZU, BL.13I, SC.2, AP.26
Cod poștal
545300
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, STIL CONCRET ENGINEERING S.R.L. a raportat un profit net de 549 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 12.500 lei2021 · Cifra de afaceri: 37.528 lei2022 · Cifra de afaceri: 65.300 lei2023 · Cifra de afaceri: 43.400 lei2020 · Profit net: 9.075 lei2021 · Profit net: 33.702 lei2022 · Profit net: 60.443 lei2023 · Profit net: −7.935 lei2024 · Profit net: 1.006 lei2025 · Profit net: 549 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 12.500 lei20202021: 37.528 lei20212022: 65.300 lei65 mii20222023: 43.400 lei43 mii2023
Profit net lei
2020: 9.075 lei20202021: 33.702 lei20212022: 60.443 lei60 mii20222023: −7.935 lei−8 mii20232024: 1.006 lei20242025: 549 lei5492025
Indicatori financiari pe ani pentru STIL CONCRET ENGINEERING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 549 lei în scădere față de 2024 24.023 lei în creștere față de 2024 — 24.863 lei 840 lei —
2024 — 1.006 lei în creștere față de 2023 56 lei în scădere față de 2023 — 48.547 lei 48.491 lei —
2023 43.400 lei în scădere față de 2022 −7.935 lei în scădere față de 2022 4.797 lei în creștere față de 2022 — 52.282 lei 47.485 lei 1
2022 65.300 lei în creștere față de 2021 60.443 lei în creștere față de 2021 559 lei în creștere față de 2021 — 73.979 lei 73.420 lei 1
2021 37.528 lei în creștere față de 2020 33.702 lei în creștere față de 2020 361 lei în scădere față de 2020 — 43.338 lei 42.977 lei —
2020 12.500 lei 9.075 lei 965 lei — 10.240 lei 9.275 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare