STINGCOMET SERV S.R.L.

STINGCOMET SERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 41737418, Nr. Reg. Com. J2019000812096. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2829 - Fabricarea altor masini si utilaje de utilizare generala n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 8 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ŞCOLILOR, NR.28, BL.D2, SC.3, ET.3, AP.40. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STINGCOMET SERV S.R.L.
CUI
41737418
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000812096
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 octombrie 2019
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ŞCOLILOR, NR.28, BL.D2, SC.3, ET.3, AP.40
Cod CAEN
2829
Domeniu de activitate
Fabricarea altor masini si utilaje de utilizare generala n.c.a.

Situații financiare

În 2025, STINGCOMET SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 213.692 lei, o pierdere netă de 3.403 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 406.658 lei2021 · Cifra de afaceri: 295.615 lei2022 · Cifra de afaceri: 249.543 lei2023 · Cifra de afaceri: 236.439 lei2024 · Cifra de afaceri: 253.154 lei2025 · Cifra de afaceri: 213.692 lei2019 · Profit net: −27.039 lei2020 · Profit net: 17.690 lei2021 · Profit net: 17.463 lei2022 · Profit net: −3.276 lei2023 · Profit net: 24.102 lei2024 · Profit net: 8.281 lei2025 · Profit net: −3.403 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 406.658 lei407 mii20202021: 295.615 lei20212022: 249.543 lei20222023: 236.439 lei20232024: 253.154 lei20242025: 213.692 lei214 mii2025
Profit net lei
2019: −27.039 lei−27 mii20192020: 17.690 lei20202021: 17.463 lei20212022: −3.276 lei20222023: 24.102 lei24 mii20232024: 8.281 lei20242025: −3.403 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STINGCOMET SERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 213.692 lei în scădere față de 2024 −3.403 lei în scădere față de 2024 34.418 lei în creștere față de 2024 1.441 lei 38.095 lei 5.118 lei 2
2024 253.154 lei în creștere față de 2023 8.281 lei în scădere față de 2023 23.605 lei în creștere față de 2023 632 lei 31.494 lei 8.521 lei 2
2023 236.439 lei în scădere față de 2022 24.102 lei în creștere față de 2022 19.013 lei în scădere față de 2022 763 lei 42.592 lei 24.342 lei 2
2022 249.543 lei în scădere față de 2021 −3.276 lei în scădere față de 2021 52.891 lei în scădere față de 2021 494 lei 57.436 lei 5.039 lei 2
2021 295.615 lei în scădere față de 2020 17.463 lei în scădere față de 2020 92.440 lei în scădere față de 2020 15.951 lei 84.805 lei 8.316 lei 2
2020 406.658 lei 17.690 lei în creștere față de 2019 133.986 lei în creștere față de 2019 30.734 lei 94.103 lei −9.149 lei 2
2019 — −27.039 lei 71.965 lei 41.712 lei 3.414 lei −26.839 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare