STINMEX CONS S.R.L.

STINMEX CONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Brăila, România. Date de identificare: CUI 40997363, Nr. Reg. Com. J2019000412092. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 17 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, PŢA. POPORULUI, NR.20, cod poștal 810094. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STINMEX CONS S.R.L.
CUI
40997363
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000412092
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 aprilie 2019
Județ
Brăila
Sediul social
JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, PŢA. POPORULUI, NR.20
Cod poștal
810094
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, STINMEX CONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 17.300.326 lei, un profit net de 3.466.389 lei și un număr mediu de 58 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
05,0 mil.10,0 mil.15,0 mil.20,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 7.103.430 lei2020 · Cifra de afaceri: 5.253.118 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.710.330 lei2022 · Cifra de afaceri: 8.985.738 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.770.617 lei2024 · Cifra de afaceri: 13.588.848 lei2025 · Cifra de afaceri: 17.300.326 lei2019 · Profit net: 2.608.748 lei2020 · Profit net: 164.288 lei2021 · Profit net: 1.214.023 lei2022 · Profit net: 830.815 lei2023 · Profit net: 1.726.418 lei2024 · Profit net: 2.817.754 lei2025 · Profit net: 3.466.389 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 7.103.430 lei20192020: 5.253.118 lei20202021: 5.710.330 lei20212022: 8.985.738 lei20222023: 10.770.617 lei20232024: 13.588.848 lei20242025: 17.300.326 lei17,3 mil.2025
Profit net lei
2019: 2.608.748 lei20192020: 164.288 lei20202021: 1.214.023 lei20212022: 830.815 lei20222023: 1.726.418 lei20232024: 2.817.754 lei20242025: 3.466.389 lei3,5 mil.2025
Indicatori financiari pe ani pentru STINMEX CONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 17.300.326 lei în creștere față de 2024 3.466.389 lei în creștere față de 2024 3.889.738 lei în creștere față de 2024 1.779.921 lei 11.585.817 lei 9.470.942 lei 58 în creștere față de 2024
2024 13.588.848 lei în creștere față de 2023 2.817.754 lei în creștere față de 2023 2.548.101 lei în scădere față de 2023 577.440 lei 9.228.140 lei 7.252.318 lei 28 în scădere față de 2023
2023 10.770.617 lei în creștere față de 2022 1.726.418 lei în creștere față de 2022 3.931.637 lei în creștere față de 2022 285.926 lei 8.085.436 lei 4.434.564 lei 43
2022 8.985.738 lei în creștere față de 2021 830.815 lei în scădere față de 2021 3.231.888 lei în creștere față de 2021 275.629 lei 5.669.565 lei 2.708.145 lei —
2021 5.710.330 lei în creștere față de 2020 1.214.023 lei în creștere față de 2020 1.716.704 lei în creștere față de 2020 234.626 lei 5.500.182 lei 3.987.259 lei 44 în creștere față de 2020
2020 5.253.118 lei în scădere față de 2019 164.288 lei în scădere față de 2019 524.603 lei în scădere față de 2019 282.791 lei 3.045.893 lei 2.773.236 lei 38 în creștere față de 2019
2019 7.103.430 lei 2.608.748 lei 1.311.759 lei 276.803 lei 3.694.592 lei 2.608.948 lei 35

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare