STOLO DRIVING S.R.L.

STOLO DRIVING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41498426, Nr. Reg. Com. J2019010445404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4933 - Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor). Societatea a fost înființată la data de 8 august 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MAIOR VASILE BĂCILĂ, NR.13, CAMERA NR. 1, BL.19, SC.2, ET.5-6, AP.M3, cod poștal 022843. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STOLO DRIVING S.R.L.
CUI
41498426
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019010445404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 august 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR MAIOR VASILE BĂCILĂ, NR.13, CAMERA NR. 1, BL.19, SC.2, ET.5-6, AP.M3
Cod poștal
022843
Cod CAEN
4933
Domeniu de activitate
Activitati in ferme mixte (cultura vegetala combinata cu cresterea animalelor)

Situații financiare

În 2025, STOLO DRIVING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 140.062 lei, o pierdere netă de 5.443 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192023202420252019 · Cifra de afaceri: 17.306 lei2023 · Cifra de afaceri: 30.565 lei2024 · Cifra de afaceri: 170.620 lei2025 · Cifra de afaceri: 140.062 lei2019 · Profit net: 5.540 lei2023 · Profit net: −2.466 lei2024 · Profit net: −6.008 lei2025 · Profit net: −5.443 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 17.306 lei20192023: 30.565 lei20232024: 170.620 lei171 mii20242025: 140.062 lei140 mii2025
Profit net lei
2019: 5.540 lei6 mii20192023: −2.466 lei20232024: −6.008 lei−6 mii20242025: −5.443 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STOLO DRIVING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 140.062 lei în scădere față de 2024 −5.443 lei în creștere față de 2024 129.919 lei în creștere față de 2024 57.959 lei 54.215 lei −17.745 lei 1
2024 170.620 lei în creștere față de 2023 −6.008 lei în scădere față de 2023 106.833 lei în creștere față de 2023 80.395 lei 14.137 lei −12.301 lei 1
2023 30.565 lei în creștere față de 2019 −2.466 lei în scădere față de 2019 14.990 lei în creștere față de 2019 — 8.697 lei −6.293 lei 1
2019 17.306 lei 5.540 lei 1.033 lei 982 lei 5.791 lei 5.740 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare