STOMI ANDRADA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17300134, Nr. Reg. Com. J2005003962405. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 1 martie 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. DRISTORULUI, NR.96, BL.12B, SC.A, ET.8, AP.35, cod poștal 031538. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- STOMI ANDRADA SRL
- CUI
- 17300134
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005003962405
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 1 martie 2005
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. DRISTORULUI, NR.96, BL.12B, SC.A, ET.8, AP.35
- Cod poștal
- 031538
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 8623
- Domeniu de activitate
- Activitati de asistenta stomatologica
Situații financiare
În 2025, STOMI ANDRADA SRL a raportat o cifră de afaceri de 102.413 lei, un profit net de 400 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 102.413 lei în scădere față de 2024 | 400 lei în scădere față de 2024 | 111.337 lei în creștere față de 2024 | 92.640 lei | 19.698 lei | 1.001 lei | 1 |
| 2024 | 147.407 lei în creștere față de 2023 | 61.361 lei în creștere față de 2023 | 95.189 lei în creștere față de 2023 | 41.499 lei | 115.291 lei | 61.601 lei | 1 |
| 2023 | 40.097 lei în scădere față de 2022 | 17.874 lei în scădere față de 2022 | 2.305 lei în scădere față de 2022 | — | 28.492 lei | 26.187 lei | 1 |
| 2022 | 82.003 lei în creștere față de 2021 | 36.130 lei în creștere față de 2021 | 4.461 lei în scădere față de 2021 | 422 lei | 4.279 lei | 240 lei | — |
| 2021 | 61.025 lei în creștere față de 2020 | 19.332 lei în creștere față de 2020 | 11.523 lei în scădere față de 2020 | 7.816 lei | 10.271 lei | 6.564 lei | 2 |
| 2020 | 49.560 lei în creștere față de 2019 | 8.063 lei în creștere față de 2019 | 49.693 lei în creștere față de 2019 | 8.404 lei | 36.307 lei | −4.982 lei | 2 |
| 2019 | 39.380 lei în creștere față de 2018 | 6.404 lei în creștere față de 2018 | 47.829 lei în creștere față de 2018 | 5.650 lei | 29.134 lei | −13.045 lei | — |
| 2018 | 12.020 lei | −8.965 lei în scădere față de 2017 | 37.146 lei în creștere față de 2017 | 5.650 lei | 11.308 lei | −20.188 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 21.481 lei | 4.787 lei | 5.471 lei | −11.223 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 21.481 lei | 4.787 lei | 5.471 lei | −11.223 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
