STONE ALLIANCE MEDIA S.R.L.

STONE ALLIANCE MEDIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40293716, Nr. Reg. Com. J40/17734/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 12 decembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. DIACONU CORESI, NR.53. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STONE ALLIANCE MEDIA S.R.L.
CUI
40293716
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/17734/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 decembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. DIACONU CORESI, NR.53
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, STONE ALLIANCE MEDIA S.R.L. a raportat o pierdere netă de 19.770 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 975.670 lei2020 · Cifra de afaceri: 88.000 lei2018 · Profit net: −30 lei2019 · Profit net: 327.583 lei2020 · Profit net: 36.843 lei2021 · Profit net: −35.803 lei2022 · Profit net: −34.093 lei2023 · Profit net: −20.774 lei2024 · Profit net: −2.972 lei2025 · Profit net: −19.770 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 975.670 lei976 mii20192020: 88.000 lei88 mii2020
Profit net lei
2018: −30 lei'182019: 327.583 lei328 mii'192020: 36.843 lei'202021: −35.803 lei−36 mii'212022: −34.093 lei'222023: −20.774 lei'232024: −2.972 lei'242025: −19.770 lei−20 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STONE ALLIANCE MEDIA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −19.770 lei în scădere față de 2024 37.207 lei în creștere față de 2024 138.491 lei 19.215 lei 120.499 lei —
2024 — −2.972 lei în creștere față de 2023 700 lei în scădere față de 2023 73.064 lei 65.697 lei 138.061 lei —
2023 — −20.774 lei în creștere față de 2022 20.208 lei în scădere față de 2022 — 231.893 lei 211.685 lei —
2022 — −34.093 lei în creștere față de 2021 27.919 lei 15.808 lei 244.570 lei 232.459 lei —
2021 — −35.803 lei în scădere față de 2020 27.919 lei în creștere față de 2020 49.600 lei 244.871 lei 266.552 lei —
2020 88.000 lei în scădere față de 2019 36.843 lei în scădere față de 2019 26.258 lei în scădere față de 2019 83.617 lei 244.996 lei 302.355 lei 1 în scădere față de 2019
2019 975.670 lei 327.583 lei în creștere față de 2018 30.024 lei în creștere față de 2018 117.633 lei 240.144 lei 327.753 lei 3
2018 — −30 lei 500 lei 122 lei 548 lei 170 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare