STONE MONUMENTAL CONSTRUCT SRL

STONE MONUMENTAL CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 38172755, Nr. Reg. Com. J2017003024137. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2370 - Taierea, fasonarea si finisarea pietrei. Societatea a fost înființată la data de 4 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. CABANEI, NR.18, BL.G3, SC.A, AP.GARS.73, cod poștal 905700. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STONE MONUMENTAL CONSTRUCT SRL
CUI
38172755
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017003024137
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 septembrie 2017
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. CABANEI, NR.18, BL.G3, SC.A, AP.GARS.73
Cod poștal
905700
Cod CAEN
2370
Domeniu de activitate
Taierea, fasonarea si finisarea pietrei

Situații financiare

În 2025, STONE MONUMENTAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.619.030 lei, un profit net de 96.495 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 101.274 lei2019 · Cifra de afaceri: 472.468 lei2020 · Cifra de afaceri: 549.094 lei2021 · Cifra de afaceri: 684.699 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.017.601 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.205.024 lei2024 · Cifra de afaceri: 993.291 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.619.030 lei2017 · Profit net: −247 lei2018 · Profit net: 46.956 lei2019 · Profit net: 267.335 lei2020 · Profit net: 142.344 lei2021 · Profit net: 47.935 lei2022 · Profit net: 98.334 lei2023 · Profit net: 395.997 lei2024 · Profit net: 206.795 lei2025 · Profit net: 96.495 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 101.274 lei'182019: 472.468 lei'192020: 549.094 lei'202021: 684.699 lei'212022: 1.017.601 lei'222023: 1.205.024 lei'232024: 993.291 lei'242025: 1.619.030 lei1,6 mil.'25
Profit net lei
2017: −247 lei−247'172018: 46.956 lei'182019: 267.335 lei'192020: 142.344 lei'202021: 47.935 lei'212022: 98.334 lei'222023: 395.997 lei396 mii'232024: 206.795 lei'242025: 96.495 lei96 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STONE MONUMENTAL CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.619.030 lei în creștere față de 2024 96.495 lei în scădere față de 2024 1.194.967 lei în creștere față de 2024 212.944 lei 2.266.660 lei 1.284.637 lei 4
2024 993.291 lei în scădere față de 2023 206.795 lei în scădere față de 2023 759.113 lei în creștere față de 2023 67.162 lei 1.891.898 lei 1.199.947 lei 4
2023 1.205.024 lei în creștere față de 2022 395.997 lei în creștere față de 2022 677.145 lei în scădere față de 2022 78.814 lei 1.591.483 lei 993.152 lei 4 în scădere față de 2022
2022 1.017.601 lei în creștere față de 2021 98.334 lei în creștere față de 2021 987.484 lei în creștere față de 2021 25.292 lei 1.561.308 lei 599.116 lei 5 în creștere față de 2021
2021 684.699 lei în creștere față de 2020 47.935 lei în scădere față de 2020 669.905 lei în creștere față de 2020 33.572 lei 1.141.256 lei 504.923 lei 4 în creștere față de 2020
2020 549.094 lei în creștere față de 2019 142.344 lei în scădere față de 2019 292.154 lei în creștere față de 2019 1.785 lei 847.357 lei 456.988 lei 2 în creștere față de 2019
2019 472.468 lei în creștere față de 2018 267.335 lei în creștere față de 2018 49.533 lei în creștere față de 2018 4.462 lei 452.815 lei 314.644 lei 1
2018 101.274 lei 46.956 lei în creștere față de 2017 2.799 lei în creștere față de 2017 — 155.361 lei 47.309 lei 1
2017 — −247 lei 195 lei — 448 lei 253 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare