STONECUT TREND S.R.L.

STONECUT TREND S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 39650548, Nr. Reg. Com. J2018001145332. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2370 - Taierea, fasonarea si finisarea pietrei. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT BERCHIŞEŞTI COM. BERCHIŞEŞTI, STR. BILAN, NR.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STONECUT TREND S.R.L.
CUI
39650548
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001145332
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2018
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, SAT BERCHIŞEŞTI COM. BERCHIŞEŞTI, STR. BILAN, NR.7
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2370
Domeniu de activitate
Taierea, fasonarea si finisarea pietrei

Situații financiare

În 2025, STONECUT TREND S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 322.073 lei, un profit net de 8.487 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2019202020212022202420252019 · Cifra de afaceri: 295.581 lei2020 · Cifra de afaceri: 272.990 lei2021 · Cifra de afaceri: 258.050 lei2022 · Cifra de afaceri: 286.551 lei2024 · Cifra de afaceri: 169.036 lei2025 · Cifra de afaceri: 322.073 lei2019 · Profit net: 26.809 lei2020 · Profit net: −33.262 lei2021 · Profit net: 63.604 lei2022 · Profit net: 71.746 lei2024 · Profit net: 4.163 lei2025 · Profit net: 8.487 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 295.581 lei20192020: 272.990 lei20202021: 258.050 lei20212022: 286.551 lei20222024: 169.036 lei20242025: 322.073 lei322 mii2025
Profit net lei
2019: 26.809 lei20192020: −33.262 lei−33 mii20202021: 63.604 lei20212022: 71.746 lei72 mii20222024: 4.163 lei20242025: 8.487 lei8 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STONECUT TREND S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 322.073 lei în creștere față de 2024 8.487 lei în creștere față de 2024 165.041 lei în creștere față de 2024 57.493 lei 193.324 lei 85.776 lei 1
2024 169.036 lei în scădere față de 2022 4.163 lei în scădere față de 2022 51.476 lei în creștere față de 2022 8.194 lei 120.572 lei 77.290 lei 1
2022 286.551 lei în creștere față de 2021 71.746 lei în creștere față de 2021 10.843 lei în creștere față de 2021 0 lei 140.140 lei 129.297 lei 1 în scădere față de 2021
2021 258.050 lei în scădere față de 2020 63.604 lei în creștere față de 2020 10.812 lei în creștere față de 2020 — 68.363 lei 57.551 lei 2 în scădere față de 2020
2020 272.990 lei în scădere față de 2019 −33.262 lei în scădere față de 2019 7.669 lei în creștere față de 2019 — 1.616 lei −6.053 lei 3
2019 295.581 lei 26.809 lei 7.032 lei — 34.241 lei 27.209 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare