STOPCANCER S.R.L.

STOPCANCER S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 41431728, Nr. Reg. Com. J2019002095169. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 23 iulie 2019. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT PREAJBA COM. MALU MARE, STR. STEJARULUI, NR.47, cod poștal 207367. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STOPCANCER S.R.L.
CUI
41431728
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019002095169
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 iulie 2019
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, SAT PREAJBA COM. MALU MARE, STR. STEJARULUI, NR.47
Cod poștal
207367
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2025, STOPCANCER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 58.415 lei, un profit net de 4.051 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii2019202020222023202420252019 · Cifra de afaceri: 17.118 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.824 lei2022 · Cifra de afaceri: 24.332 lei2023 · Cifra de afaceri: 26.277 lei2024 · Cifra de afaceri: 42.505 lei2025 · Cifra de afaceri: 58.415 lei2019 · Profit net: 1.431 lei2020 · Profit net: 796 lei2022 · Profit net: −10.165 lei2023 · Profit net: 5.991 lei2024 · Profit net: 1.431 lei2025 · Profit net: 4.051 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 17.118 lei20192020: 13.824 lei20202022: 24.332 lei20222023: 26.277 lei20232024: 42.505 lei20242025: 58.415 lei58 mii2025
Profit net lei
2019: 1.431 lei20192020: 796 lei20202022: −10.165 lei−10 mii20222023: 5.991 lei6 mii20232024: 1.431 lei20242025: 4.051 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STOPCANCER S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 58.415 lei în creștere față de 2024 4.051 lei în creștere față de 2024 11.296 lei în scădere față de 2024 — 15.650 lei 4.580 lei —
2024 42.505 lei în creștere față de 2023 1.431 lei în scădere față de 2023 14.534 lei în creștere față de 2023 — 15.063 lei 529 lei —
2023 26.277 lei în creștere față de 2022 5.991 lei în creștere față de 2022 12.414 lei în scădere față de 2022 — 11.442 lei −902 lei —
2022 24.332 lei în creștere față de 2020 −10.165 lei în scădere față de 2020 12.881 lei în creștere față de 2020 0 lei 5.987 lei −6.894 lei 0
2020 13.824 lei în scădere față de 2019 796 lei în scădere față de 2019 1.246 lei în scădere față de 2019 0 lei 3.673 lei 2.427 lei 0
2019 17.118 lei 1.431 lei 9.064 lei 301 lei 10.394 lei 1.631 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare