STORM CONSTRUCT INVEST SRL

STORM CONSTRUCT INVEST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 37694661, Nr. Reg. Com. J29/1318/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 6 iunie 2017. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. DEMOCRAŢIEI, NR.103, CAMERA 13, ET.P. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STORM CONSTRUCT INVEST SRL
CUI
37694661
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/1318/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iunie 2017
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. DEMOCRAŢIEI, NR.103, CAMERA 13, ET.P
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2024, STORM CONSTRUCT INVEST SRL a raportat o pierdere netă de 61.298 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 231.720 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.588.861 lei2019 · Cifra de afaceri: 910.613 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.839.682 lei2021 · Cifra de afaceri: 617.064 lei2022 · Cifra de afaceri: 511.230 lei2017 · Profit net: 42.893 lei2018 · Profit net: 53.141 lei2019 · Profit net: −658.289 lei2020 · Profit net: 1.154.583 lei2021 · Profit net: −373.443 lei2022 · Profit net: −119.835 lei2023 · Profit net: −110.831 lei2024 · Profit net: −61.298 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 231.720 lei20172018: 1.588.861 lei20182019: 910.613 lei20192020: 1.839.682 lei1,8 mil.20202021: 617.064 lei20212022: 511.230 lei511 mii2022
Profit net lei
2017: 42.893 lei'172018: 53.141 lei'182019: −658.289 lei−658 mii'192020: 1.154.583 lei1,2 mil.'202021: −373.443 lei'212022: −119.835 lei'222023: −110.831 lei'232024: −61.298 lei−61 mii'24
Indicatori financiari pe ani pentru STORM CONSTRUCT INVEST SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −61.298 lei în creștere față de 2023 1.839.790 lei în creștere față de 2023 — 1.654.686 lei −185.104 lei 1
2023 — −110.831 lei în creștere față de 2022 1.764.522 lei în creștere față de 2022 — 1.662.635 lei −101.887 lei 1 în scădere față de 2022
2022 511.230 lei în scădere față de 2021 −119.835 lei în creștere față de 2021 1.754.109 lei în creștere față de 2021 — 1.763.053 lei 8.944 lei 3 în scădere față de 2021
2021 617.064 lei în scădere față de 2020 −373.443 lei în scădere față de 2020 1.517.714 lei în scădere față de 2020 — 1.701.228 lei 183.514 lei 8 în scădere față de 2020
2020 1.839.682 lei în creștere față de 2019 1.154.583 lei în creștere față de 2019 1.654.063 lei în creștere față de 2019 — 2.245.401 lei 591.338 lei 13 în scădere față de 2019
2019 910.613 lei în scădere față de 2018 −658.289 lei în scădere față de 2018 1.229.592 lei în creștere față de 2018 971 lei 666.566 lei −562.055 lei 24 în creștere față de 2018
2018 1.588.861 lei în creștere față de 2017 53.141 lei în creștere față de 2017 1.203.128 lei în creștere față de 2017 39.261 lei 1.260.101 lei 96.234 lei 2
2017 231.720 lei 42.893 lei 263.728 lei — 306.821 lei 43.093 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.