STRATEG HR - SERVICES SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 21521796, Nr. Reg. Com. J29/906/2007. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 5 aprilie 2007. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, BLD. BUCUREŞTI, NR.20, BL.15D, SC.E, ET.5, AP.62, cod poștal 100515. Societatea este radiată din data de 12 mai 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- STRATEG HR - SERVICES SRL
- CUI
- 21521796
- Stare
- Radiată din 12 mai 2025
- Nr. Registrul Comerțului
- J29/906/2007
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 aprilie 2007
- Județ
- Prahova
- Sediul social
- JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, BLD. BUCUREŞTI, NR.20, BL.15D, SC.E, ET.5, AP.62
- Cod poștal
- 100515
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 7022
- Domeniu de activitate
- Activitati de consultanta pentru afaceri si management
Situații financiare
În 2024, STRATEG HR - SERVICES SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 300 lei | — | 1.201 lei | 901 lei | — |
| 2023 | — | −76 lei în scădere față de 2022 | 300 lei în creștere față de 2022 | — | 1.201 lei | 901 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 0 lei | — | 95.586 lei | 95.586 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei în creștere față de 2020 | 0 lei | — | 95.586 lei | 95.586 lei | — |
| 2020 | — | −1.219 lei în scădere față de 2019 | 0 lei | — | 95.586 lei | 95.586 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei în creștere față de 2018 | 0 lei | — | 96.805 lei | 96.805 lei | — |
| 2018 | — | −599 lei în scădere față de 2017 | 0 lei în scădere față de 2017 | — | 96.805 lei | 96.805 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 2.408 lei | — | 99.812 lei | 97.404 lei | 0 |
| 2016 | — | −81 lei | 2.408 lei | — | 99.812 lei | 97.404 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
