STRATEGIC REBEL S.R.L.

STRATEGIC REBEL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 41916758, Nr. Reg. Com. J29/3288/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4941 - Transporturi rutiere de marfuri. Societatea a fost înființată la data de 19 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT PERŞUNARI COM. GURA VADULUI, PERŞUNARI, NR.127, cod poștal 107301. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STRATEGIC REBEL S.R.L.
CUI
41916758
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/3288/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
19 noiembrie 2019
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT PERŞUNARI COM. GURA VADULUI, PERŞUNARI, NR.127
Cod poștal
107301
Cod CAEN
4941
Domeniu de activitate
Transporturi rutiere de marfuri

Situații financiare

În 2024, STRATEGIC REBEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 229.871 lei, o pierdere netă de 68.415 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii201920212022202320242019 · Cifra de afaceri: 11.263 lei2021 · Cifra de afaceri: 131.435 lei2022 · Cifra de afaceri: 563.563 lei2023 · Cifra de afaceri: 741.185 lei2024 · Cifra de afaceri: 229.871 lei2019 · Profit net: 6.015 lei2021 · Profit net: 47.842 lei2022 · Profit net: 65.219 lei2023 · Profit net: 119.830 lei2024 · Profit net: −68.415 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 11.263 lei20192021: 131.435 lei20212022: 563.563 lei20222023: 741.185 lei741 mii20232024: 229.871 lei230 mii2024
Profit net lei
2019: 6.015 lei20192021: 47.842 lei20212022: 65.219 lei20222023: 119.830 lei120 mii20232024: −68.415 lei−68 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru STRATEGIC REBEL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 229.871 lei în scădere față de 2023 −68.415 lei în scădere față de 2023 201.653 lei în scădere față de 2023 40.202 lei 345.402 lei 183.951 lei 2
2023 741.185 lei în creștere față de 2022 119.830 lei în creștere față de 2022 624.230 lei în creștere față de 2022 72.321 lei 804.275 lei 252.366 lei 2 în creștere față de 2022
2022 563.563 lei în creștere față de 2021 65.219 lei în creștere față de 2021 190.748 lei în creștere față de 2021 110.799 lei 212.485 lei 132.536 lei 1
2021 131.435 lei în creștere față de 2019 47.842 lei în creștere față de 2019 8.378 lei în creștere față de 2019 — 75.695 lei 67.317 lei —
2019 11.263 lei 6.015 lei 6.800 lei — 13.015 lei 6.215 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare