STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L.

STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41794111, Nr. Reg. Com. J2019014134403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management. Societatea a fost înființată la data de 21 octombrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, DRM PĂDUREA MOGOŞOAIA, NR.31-41, ET.PARTER, AP.6, cod poștal 014043. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L.
CUI
41794111
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019014134403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 octombrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, DRM PĂDUREA MOGOŞOAIA, NR.31-41, ET.PARTER, AP.6
Cod poștal
014043
Cod CAEN
7022
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Situații financiare

În 2025, STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 385.345 lei, un profit net de 214.093 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 60.118 lei2020 · Cifra de afaceri: 324.401 lei2021 · Cifra de afaceri: 404.264 lei2022 · Cifra de afaceri: 983.885 lei2023 · Cifra de afaceri: 478.573 lei2024 · Cifra de afaceri: 380.163 lei2025 · Cifra de afaceri: 385.345 lei2019 · Profit net: 57.341 lei2020 · Profit net: 285.700 lei2021 · Profit net: 319.014 lei2022 · Profit net: 850.593 lei2023 · Profit net: 269.028 lei2024 · Profit net: 170.268 lei2025 · Profit net: 214.093 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 60.118 lei20192020: 324.401 lei20202021: 404.264 lei20212022: 983.885 lei984 mii20222023: 478.573 lei20232024: 380.163 lei20242025: 385.345 lei385 mii2025
Profit net lei
2019: 57.341 lei20192020: 285.700 lei20202021: 319.014 lei20212022: 850.593 lei851 mii20222023: 269.028 lei20232024: 170.268 lei20242025: 214.093 lei214 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STRATEGIC VISION SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 385.345 lei în creștere față de 2024 214.093 lei în creștere față de 2024 28.690 lei în scădere față de 2024 17.136 lei 214.548 lei 215.293 lei 1
2024 380.163 lei în scădere față de 2023 170.268 lei în scădere față de 2023 69.848 lei în creștere față de 2023 62.550 lei 172.021 lei 171.468 lei 1
2023 478.573 lei în scădere față de 2022 269.028 lei în scădere față de 2022 38.056 lei în scădere față de 2022 120.757 lei 186.360 lei 270.068 lei 1
2022 983.885 lei în creștere față de 2021 850.593 lei în creștere față de 2021 154.609 lei în creștere față de 2021 173.993 lei 832.249 lei 851.633 lei 1
2021 404.264 lei în creștere față de 2020 319.014 lei în creștere față de 2020 29.621 lei în creștere față de 2020 108.732 lei 240.943 lei 320.054 lei 1
2020 324.401 lei în creștere față de 2019 285.700 lei în creștere față de 2019 4.789 lei în creștere față de 2019 3.675 lei 287.854 lei 286.740 lei 1
2019 60.118 lei 57.341 lei 2.777 lei — 60.318 lei 57.541 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare