STRENGHT GYM S.R.L.

Radiată din 2 aprilie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

STRENGHT GYM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 39062378, Nr. Reg. Com. J13/691/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, SAT COBADIN COM. COBADIN, STR. PRIMĂVERII, NR.49. Societatea este radiată din data de 2 aprilie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STRENGHT GYM S.R.L.
CUI
39062378
Stare
Radiată din 2 aprilie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J13/691/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 martie 2018
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, SAT COBADIN COM. COBADIN, STR. PRIMĂVERII, NR.49
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, STRENGHT GYM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei.

Profit net lei
2018: −359 lei'182019: −13.267 lei'192020: −47.347 lei'202021: −149.322 lei'212022: −158.943 lei−159 mii'222023: −79.566 lei'232024: 25.789 lei26 mii'242025: 0 lei0'25
Indicatori financiari pe ani pentru STRENGHT GYM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 0 lei 0 lei în scădere față de 2024 0 lei în scădere față de 2024 — — 0 lei —
2024 — 25.789 lei în creștere față de 2023 402.444 lei în scădere față de 2023 — 1.649 lei −400.795 lei —
2023 — −79.566 lei în creștere față de 2022 429.144 lei în creștere față de 2022 94.000 lei 2.560 lei −434.584 lei 2 în scădere față de 2022
2022 — −158.943 lei în scădere față de 2021 348.910 lei în creștere față de 2021 118.000 lei 1.892 lei −355.018 lei 5
2021 — −149.322 lei în scădere față de 2020 189.968 lei în scădere față de 2020 142.000 lei 1.893 lei −196.075 lei 5 în creștere față de 2020
2020 — −47.347 lei în scădere față de 2019 240.278 lei în creștere față de 2019 178.000 lei 1.525 lei −60.753 lei 3
2019 — −13.267 lei în scădere față de 2018 207.079 lei în creștere față de 2018 192.000 lei 1.673 lei −13.406 lei —
2018 — −359 lei 379 lei — 220 lei −159 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare