STUDIO DENT CARE S.R.L.

STUDIO DENT CARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 42155426, Nr. Reg. Com. J32/102/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 27 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. LEMNELOR, NR.31, cod poștal 550135. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STUDIO DENT CARE S.R.L.
CUI
42155426
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J32/102/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 ianuarie 2020
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. LEMNELOR, NR.31
Cod poștal
550135
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, STUDIO DENT CARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 102.248 lei, un profit net de 53.829 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 58.289 lei2021 · Cifra de afaceri: 82.459 lei2022 · Cifra de afaceri: 108.993 lei2023 · Cifra de afaceri: 108.330 lei2024 · Cifra de afaceri: 127.800 lei2025 · Cifra de afaceri: 102.248 lei2020 · Profit net: 34.830 lei2021 · Profit net: 54.172 lei2022 · Profit net: 71.660 lei2023 · Profit net: 59.652 lei2024 · Profit net: 83.319 lei2025 · Profit net: 53.829 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 58.289 lei20202021: 82.459 lei20212022: 108.993 lei20222023: 108.330 lei20232024: 127.800 lei128 mii20242025: 102.248 lei102 mii2025
Profit net lei
2020: 34.830 lei20202021: 54.172 lei20212022: 71.660 lei20222023: 59.652 lei20232024: 83.319 lei83 mii20242025: 53.829 lei54 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STUDIO DENT CARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 102.248 lei în scădere față de 2024 53.829 lei în scădere față de 2024 29.292 lei în creștere față de 2024 5.017 lei 77.299 lei 54.069 lei 1
2024 127.800 lei în creștere față de 2023 83.319 lei în creștere față de 2023 8.630 lei în creștere față de 2023 8.567 lei 82.903 lei 83.559 lei —
2023 108.330 lei în scădere față de 2022 59.652 lei în scădere față de 2022 4.998 lei în creștere față de 2022 12.119 lei 51.919 lei 59.892 lei —
2022 108.993 lei în creștere față de 2021 71.660 lei în creștere față de 2021 2.318 lei în creștere față de 2021 1.002 lei 72.323 lei 71.900 lei 1
2021 82.459 lei în creștere față de 2020 54.172 lei în creștere față de 2020 2.282 lei în scădere față de 2020 2.096 lei 54.305 lei 54.412 lei 1
2020 58.289 lei 34.830 lei 2.385 lei 3.209 lei 34.088 lei 35.030 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare