STUDIO NAILS FACTORY S.R.L.

STUDIO NAILS FACTORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 39054090, Nr. Reg. Com. J40/3868/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 21 martie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. LĂCRĂMIOAREI, NR.39, BL.19, SC.1, ET.3, AP.37, cod poștal 032082. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STUDIO NAILS FACTORY S.R.L.
CUI
39054090
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/3868/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 martie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. LĂCRĂMIOAREI, NR.39, BL.19, SC.1, ET.3, AP.37
Cod poștal
032082
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, STUDIO NAILS FACTORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 69.070 lei, un profit net de 22.287 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 36.330 lei2019 · Cifra de afaceri: 62.910 lei2020 · Cifra de afaceri: 67.324 lei2021 · Cifra de afaceri: 55.305 lei2022 · Cifra de afaceri: 43.180 lei2023 · Cifra de afaceri: 52.887 lei2024 · Cifra de afaceri: 115.010 lei2025 · Cifra de afaceri: 69.070 lei2018 · Profit net: 20.655 lei2019 · Profit net: 21.425 lei2020 · Profit net: 29.043 lei2021 · Profit net: 556 lei2022 · Profit net: −49.652 lei2023 · Profit net: −70.986 lei2024 · Profit net: 15.391 lei2025 · Profit net: 22.287 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 36.330 lei'182019: 62.910 lei'192020: 67.324 lei'202021: 55.305 lei'212022: 43.180 lei'222023: 52.887 lei'232024: 115.010 lei115 mii'242025: 69.070 lei69 mii'25
Profit net lei
2018: 20.655 lei'182019: 21.425 lei'192020: 29.043 lei29 mii'202021: 556 lei'212022: −49.652 lei'222023: −70.986 lei−71 mii'232024: 15.391 lei'242025: 22.287 lei22 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STUDIO NAILS FACTORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 69.070 lei în scădere față de 2024 22.287 lei în creștere față de 2024 114.274 lei în scădere față de 2024 1.862 lei 101.330 lei −11.082 lei —
2024 115.010 lei în creștere față de 2023 15.391 lei în creștere față de 2023 135.854 lei în creștere față de 2023 2.251 lei 100.234 lei −33.369 lei 1
2023 52.887 lei în creștere față de 2022 −70.986 lei în scădere față de 2022 81.165 lei în scădere față de 2022 2.463 lei 29.942 lei −48.760 lei 1
2022 43.180 lei în scădere față de 2021 −49.652 lei în scădere față de 2021 86.089 lei în creștere față de 2021 9.089 lei 99.226 lei 22.226 lei 1
2021 55.305 lei în scădere față de 2020 556 lei în scădere față de 2020 24.037 lei în scădere față de 2020 21.952 lei 73.963 lei 71.878 lei —
2020 67.324 lei în creștere față de 2019 29.043 lei în creștere față de 2019 31.401 lei în scădere față de 2019 31.185 lei 71.538 lei 71.322 lei —
2019 62.910 lei în creștere față de 2018 21.425 lei în creștere față de 2018 37.198 lei în creștere față de 2018 43.659 lei 35.819 lei 42.280 lei —
2018 36.330 lei 20.655 lei 1.673 lei 111 lei 22.417 lei 20.855 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare