STUDIOURILE DE INREGISTRARI AUDIO ISAC S.R.L.

STUDIOURILE DE INREGISTRARI AUDIO ISAC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 39702981, Nr. Reg. Com. J08/1785/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5920 - Activitati de realizare a inregistrarilor audio si activitati de editare muzicala. Societatea a fost înființată la data de 2 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DEALUL MORII, NR.11, cod poștal 500074. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STUDIOURILE DE INREGISTRARI AUDIO ISAC S.R.L.
CUI
39702981
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/1785/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 august 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DEALUL MORII, NR.11
Cod poștal
500074
Cod CAEN
5920
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a inregistrarilor audio si activitati de editare muzicala

Situații financiare

În 2025, STUDIOURILE DE INREGISTRARI AUDIO ISAC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 194.738 lei, un profit net de 30.436 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20182022202420252024 · Cifra de afaceri: 296.980 lei2025 · Cifra de afaceri: 194.738 lei2018 · Profit net: −154 lei2022 · Profit net: −150 lei2024 · Profit net: 71.839 lei2025 · Profit net: 30.436 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2024: 296.980 lei297 mii20242025: 194.738 lei195 mii2025
Profit net lei
2018: −154 lei−15420182022: −150 lei20222024: 71.839 lei72 mii20242025: 30.436 lei30 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru STUDIOURILE DE INREGISTRARI AUDIO ISAC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 194.738 lei în scădere față de 2024 30.436 lei în scădere față de 2024 147.950 lei în creștere față de 2024 133.074 lei 125.411 lei 110.535 lei 1
2024 296.980 lei 71.839 lei în creștere față de 2022 122.518 lei în creștere față de 2022 45.505 lei 157.111 lei 80.098 lei 1
2022 — −150 lei în creștere față de 2018 785 lei în creștere față de 2018 — 200 lei −585 lei —
2018 — −154 lei 250 lei 81 lei 215 lei 46 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare