STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL

STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 21749337, Nr. Reg. Com. J2007000829338. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 17 mai 2007. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. PETRU RAREŞ, NR.19, BL. BANKCOOP, SC.A, ET.3, AP.11, cod poștal 720011. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL
CUI
21749337
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007000829338
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
17 mai 2007
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. PETRU RAREŞ, NR.19, BL. BANKCOOP, SC.A, ET.3, AP.11
Cod poștal
720011
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL a raportat o cifră de afaceri de 147.420 lei, un profit net de 11.354 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 113.941 lei2017 · Cifra de afaceri: 90.478 lei2018 · Cifra de afaceri: 87.986 lei2019 · Cifra de afaceri: 87.768 lei2020 · Cifra de afaceri: 99.359 lei2021 · Cifra de afaceri: 128.193 lei2022 · Cifra de afaceri: 147.910 lei2023 · Cifra de afaceri: 172.344 lei2024 · Cifra de afaceri: 153.034 lei2025 · Cifra de afaceri: 147.420 lei2016 · Profit net: −12.949 lei2017 · Profit net: −27.136 lei2018 · Profit net: −45.787 lei2019 · Profit net: −37.215 lei2020 · Profit net: −17.846 lei2021 · Profit net: −465 lei2022 · Profit net: 22.270 lei2023 · Profit net: 19.362 lei2024 · Profit net: 15.656 lei2025 · Profit net: 11.354 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 113.941 lei'162017: 90.478 lei'172018: 87.986 lei'182019: 87.768 lei'192020: 99.359 lei'202021: 128.193 lei'212022: 147.910 lei'222023: 172.344 lei172 mii'232024: 153.034 lei'242025: 147.420 lei147 mii'25
Profit net lei
2016: −12.949 lei'162017: −27.136 lei'172018: −45.787 lei−46 mii'182019: −37.215 lei'192020: −17.846 lei'202021: −465 lei'212022: 22.270 lei22 mii'222023: 19.362 lei'232024: 15.656 lei'242025: 11.354 lei11 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru STYLES CONSTRUCT & CLEANING SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 147.420 lei în scădere față de 2024 11.354 lei în scădere față de 2024 308.891 lei în scădere față de 2024 2.236 lei 17.207 lei −289.448 lei 1
2024 153.034 lei în scădere față de 2023 15.656 lei în scădere față de 2023 352.063 lei în scădere față de 2023 3.211 lei 48.050 lei −300.802 lei 1 în scădere față de 2023
2023 172.344 lei în creștere față de 2022 19.362 lei în scădere față de 2022 353.973 lei în scădere față de 2022 4.468 lei 33.047 lei −316.458 lei 2
2022 147.910 lei în creștere față de 2021 22.270 lei în creștere față de 2021 392.731 lei în scădere față de 2021 8.600 lei 48.311 lei −335.820 lei 2
2021 128.193 lei în creștere față de 2020 −465 lei în creștere față de 2020 420.645 lei în creștere față de 2020 11.116 lei 51.438 lei −358.091 lei 2 în scădere față de 2020
2020 99.359 lei în creștere față de 2019 −17.846 lei în creștere față de 2019 398.338 lei în creștere față de 2019 3.308 lei 37.404 lei −357.626 lei 3 în creștere față de 2019
2019 87.768 lei în scădere față de 2018 −37.215 lei în creștere față de 2018 379.755 lei în creștere față de 2018 7.622 lei 32.354 lei −339.779 lei 2 în scădere față de 2018
2018 87.986 lei în scădere față de 2017 −45.787 lei în scădere față de 2017 351.119 lei în creștere față de 2017 12.109 lei 36.446 lei −302.564 lei 3
2017 90.478 lei în scădere față de 2016 −27.136 lei în scădere față de 2016 296.166 lei în creștere față de 2016 7.954 lei 31.435 lei −256.777 lei 3 în scădere față de 2016
2016 113.941 lei −12.949 lei 279.238 lei 9.199 lei 40.398 lei −229.641 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.