STY&STY LUX S.R.L.

Inactivă fiscal din 27 ianuarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

STY&STY LUX S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41239332, Nr. Reg. Com. J2019002571236. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4312 - Lucrari de pregatire a terenului. Societatea a fost înființată la data de 7 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT 1 DECEMBRIE COM. 1 DECEMBRIE, STR. GIURGIULUI, NR.115, BIROUL NR.2. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 27 ianuarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
STY&STY LUX S.R.L.
CUI
41239332
Stare
Inactivă fiscal din 27 ianuarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2019002571236
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 iunie 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT 1 DECEMBRIE COM. 1 DECEMBRIE, STR. GIURGIULUI, NR.115, BIROUL NR.2
Cod CAEN
4312
Domeniu de activitate
Lucrari de pregatire a terenului

Situații financiare

În 2024, STY&STY LUX S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 12.391 lei2020 · Cifra de afaceri: 253.662 lei2021 · Cifra de afaceri: 325.947 lei2022 · Cifra de afaceri: 217.215 lei2019 · Profit net: −29.467 lei2020 · Profit net: 198.480 lei2021 · Profit net: 187.865 lei2022 · Profit net: 184.994 lei2023 · Profit net: −1.208 lei2024 · Profit net: 0 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 12.391 lei20192020: 253.662 lei20202021: 325.947 lei326 mii20212022: 217.215 lei217 mii2022
Profit net lei
2019: −29.467 lei−29 mii20192020: 198.480 lei198 mii20202021: 187.865 lei20212022: 184.994 lei20222023: −1.208 lei20232024: 0 lei02024
Indicatori financiari pe ani pentru STY&STY LUX S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — 0 lei în creștere față de 2023 55.413 lei în scădere față de 2023 — 596.276 lei 540.863 lei —
2023 — −1.208 lei în scădere față de 2022 55.749 lei — 596.612 lei 540.863 lei —
2022 217.215 lei în scădere față de 2021 184.994 lei în scădere față de 2021 55.749 lei în scădere față de 2021 1.208 lei 596.612 lei 542.071 lei —
2021 325.947 lei în creștere față de 2020 187.865 lei în scădere față de 2020 191.702 lei în creștere față de 2020 2.657 lei 546.122 lei 357.077 lei 1
2020 253.662 lei în creștere față de 2019 198.480 lei în creștere față de 2019 46.003 lei în creștere față de 2019 4.107 lei 211.109 lei 169.213 lei 1
2019 12.391 lei −29.467 lei 36.584 lei 5.556 lei 1.761 lei −29.267 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare