SUCALAS LABORATORY S.R.L.

SUCALAS LABORATORY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 45304263, Nr. Reg. Com. J12/5891/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 3 decembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.86-90, BL.H2, ET.6, AP.109. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SUCALAS LABORATORY S.R.L.
CUI
45304263
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/5891/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 decembrie 2021
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.86-90, BL.H2, ET.6, AP.109
Cod CAEN
6220
Domeniu de activitate
Cultivarea plantelor pentru inmultire

Situații financiare

În 2025, SUCALAS LABORATORY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 136.806 lei, o pierdere netă de 43.367 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 6.694 lei2022 · Cifra de afaceri: 76.980 lei2023 · Cifra de afaceri: 178.188 lei2024 · Cifra de afaceri: 174.499 lei2025 · Cifra de afaceri: 136.806 lei2021 · Profit net: 6.467 lei2022 · Profit net: 17.299 lei2023 · Profit net: −3.448 lei2024 · Profit net: 67.963 lei2025 · Profit net: −43.367 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 6.694 lei20212022: 76.980 lei20222023: 178.188 lei178 mii20232024: 174.499 lei20242025: 136.806 lei137 mii2025
Profit net lei
2021: 6.467 lei20212022: 17.299 lei20222023: −3.448 lei20232024: 67.963 lei68 mii20242025: −43.367 lei−43 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SUCALAS LABORATORY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 136.806 lei în scădere față de 2024 −43.367 lei în scădere față de 2024 57.503 lei în creștere față de 2024 6.225 lei 45.486 lei −5.792 lei 1
2024 174.499 lei în scădere față de 2023 67.963 lei în creștere față de 2023 17.143 lei în creștere față de 2023 315 lei 84.792 lei 67.964 lei 1
2023 178.188 lei în creștere față de 2022 −3.448 lei în scădere față de 2022 5.100 lei în scădere față de 2022 1.576 lei 19.494 lei 15.970 lei 1
2022 76.980 lei în creștere față de 2021 17.299 lei în creștere față de 2021 10.494 lei în creștere față de 2021 — 34.260 lei 23.766 lei —
2021 6.694 lei 6.467 lei 427 lei — 6.894 lei 6.467 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare