SUCCES WEDDING S.R.L.

SUCCES WEDDING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 40134397, Nr. Reg. Com. J06/1371/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 9 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. SUBCETATE, NR.68A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SUCCES WEDDING S.R.L.
CUI
40134397
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J06/1371/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 noiembrie 2018
Județ
Bistrița-Năsăud
Sediul social
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. SUBCETATE, NR.68A
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SUCCES WEDDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 75.463 lei, o pierdere netă de 66.702 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−150 mii−100 mii−50 mii050 mii100 mii2018202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 9.345 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.985 lei2023 · Cifra de afaceri: 32.770 lei2024 · Cifra de afaceri: 23.234 lei2025 · Cifra de afaceri: 75.463 lei2018 · Profit net: −206 lei2020 · Profit net: −61.123 lei2022 · Profit net: −99.974 lei2023 · Profit net: −157.278 lei2024 · Profit net: −64.104 lei2025 · Profit net: −66.702 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 9.345 lei20202022: 7.985 lei20222023: 32.770 lei20232024: 23.234 lei20242025: 75.463 lei75 mii2025
Profit net lei
2018: −206 lei20182020: −61.123 lei20202022: −99.974 lei20222023: −157.278 lei−157 mii20232024: −64.104 lei20242025: −66.702 lei−67 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SUCCES WEDDING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 75.463 lei în creștere față de 2024 −66.702 lei în scădere față de 2024 728.499 lei în creștere față de 2024 32.049 lei 100.782 lei −595.668 lei 2
2024 23.234 lei în scădere față de 2023 −64.104 lei în creștere față de 2023 678.047 lei în creștere față de 2023 42.704 lei 126.700 lei −528.965 lei 2 în scădere față de 2023
2023 32.770 lei în creștere față de 2022 −157.278 lei în scădere față de 2022 599.470 lei în creștere față de 2022 53.509 lei 129.335 lei −464.862 lei 3 în scădere față de 2022
2022 7.985 lei în scădere față de 2020 −99.974 lei în scădere față de 2020 330.294 lei în creștere față de 2020 80.062 lei 18.797 lei −307.584 lei 4 în creștere față de 2020
2020 9.345 lei −61.123 lei în scădere față de 2018 86.712 lei în creștere față de 2018 149.447 lei 9.858 lei −72.942 lei 3
2018 — −206 lei 3.400 lei — 3.394 lei −6 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare