SUPER - MAX SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 18752103, Nr. Reg. Com. J16/1076/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 9 iunie 2006. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, SAT COŞOVENI COM. COŞOVENI, STR. ING. MARINESCU, cod poștal 207205. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 11 noiembrie 2013. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SUPER - MAX SRL
- CUI
- 18752103
- Stare
- Inactivă fiscal din 11 noiembrie 2013
- Nr. Registrul Comerțului
- J16/1076/2006
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 9 iunie 2006
- Județ
- Dolj
- Sediul social
- JUD. DOLJ, SAT COŞOVENI COM. COŞOVENI, STR. ING. MARINESCU
- Cod poștal
- 207205
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4771
- Domeniu de activitate
- Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate
Situații financiare
În 2025, SUPER - MAX SRL a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 46.097 lei | 41.868 lei | 21.564 lei | 17.335 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 46.097 lei | 41.868 lei | 21.564 lei | 17.335 lei | — |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | 46.097 lei | 41.868 lei | 21.564 lei | 17.335 lei | — |
| 2022 | 0 lei în scădere față de 2021 | 0 lei în scădere față de 2021 | 46.097 lei | 41.868 lei | 21.564 lei | 17.335 lei | — |
| 2021 | 30.731 lei în creștere față de 2020 | 1.736 lei în creștere față de 2020 | 46.097 lei în creștere față de 2020 | 41.868 lei | 21.564 lei | 17.335 lei | 1 |
| 2020 | 0 lei | 0 lei | 29.749 lei | 41.868 lei | 3.480 lei | 15.599 lei | — |
| 2019 | 0 lei în scădere față de 2018 | 0 lei în scădere față de 2018 | 29.749 lei | 41.868 lei | 3.480 lei | 15.599 lei | — |
| 2018 | 60.506 lei în creștere față de 2017 | 10.290 lei în creștere față de 2017 | 29.749 lei în scădere față de 2017 | 41.868 lei | 3.480 lei | 15.599 lei | — |
| 2017 | 30.824 lei în creștere față de 2016 | 5.109 lei în creștere față de 2016 | 61.652 lei în creștere față de 2016 | 41.636 lei | 25.325 lei | 5.309 lei | — |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 27.937 lei | 26.640 lei | 405 lei | −892 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
