SUPPORT YOUR WAY S.R.L.

Radiată din 28 martie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SUPPORT YOUR WAY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41002254, Nr. Reg. Com. J40/5364/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7021 - Activitati de consultanta in domeniul relatiilor publice si al comunicarii. Societatea a fost înființată la data de 18 aprilie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PICTOR THEODOR AMAN, NR.3-5, AP.1. Societatea este radiată din data de 28 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SUPPORT YOUR WAY S.R.L.
CUI
41002254
Stare
Radiată din 28 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/5364/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 aprilie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PICTOR THEODOR AMAN, NR.3-5, AP.1
Cod CAEN
7021
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta in domeniul relatiilor publice si al comunicarii

Situații financiare

În 2023, SUPPORT YOUR WAY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 810.641 lei, o pierdere netă de 1.075.484 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,5 mil.02,5 mil.5,0 mil.7,5 mil.10,0 mil.201920202021202220232019 · Cifra de afaceri: 4.002.591 lei2020 · Cifra de afaceri: 9.142.780 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.009.715 lei2022 · Cifra de afaceri: 7.239.439 lei2023 · Cifra de afaceri: 810.641 lei2019 · Profit net: −3.609 lei2020 · Profit net: −46.718 lei2021 · Profit net: 534.071 lei2022 · Profit net: 1.154.602 lei2023 · Profit net: −1.075.484 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.002.591 lei20192020: 9.142.780 lei9,1 mil.20202021: 7.009.715 lei20212022: 7.239.439 lei20222023: 810.641 lei811 mii2023
Profit net lei
2019: −3.609 lei20192020: −46.718 lei20202021: 534.071 lei20212022: 1.154.602 lei1,2 mil.20222023: −1.075.484 lei−1,1 mil.2023
Indicatori financiari pe ani pentru SUPPORT YOUR WAY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 810.641 lei în scădere față de 2022 −1.075.484 lei în scădere față de 2022 23.530 lei în scădere față de 2022 3.572 lei 555.427 lei 536.782 lei 2 în scădere față de 2022
2022 7.239.439 lei în creștere față de 2021 1.154.602 lei în creștere față de 2021 614.391 lei în scădere față de 2021 11.817 lei 2.213.418 lei 1.612.266 lei 12 în scădere față de 2021
2021 7.009.715 lei în scădere față de 2020 534.071 lei în creștere față de 2020 635.658 lei în creștere față de 2020 18.230 lei 1.073.687 lei 457.664 lei 19 în scădere față de 2020
2020 9.142.780 lei în creștere față de 2019 −46.718 lei în scădere față de 2019 500.793 lei în creștere față de 2019 33.754 lei 389.078 lei −76.406 lei 28 în scădere față de 2019
2019 4.002.591 lei −3.609 lei 456.858 lei 30.173 lei 356.462 lei −3.409 lei 30

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare