SUPREME DEV S.R.L.

Radiată din 21 martie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SUPREME DEV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 43166679, Nr. Reg. Com. J23/4721/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 9 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, SPL. UNIRII, NR.9, CAMERA 5, BL.1, SC.A, ET.2, AP.15, cod poștal 077160. Societatea este radiată din data de 21 martie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SUPREME DEV S.R.L.
CUI
43166679
Stare
Radiată din 21 martie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J23/4721/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 octombrie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, SPL. UNIRII, NR.9, CAMERA 5, BL.1, SC.A, ET.2, AP.15
Cod poștal
077160
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2024, SUPREME DEV S.R.L. a raportat o pierdere netă de 3.121 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 112.018 lei2021 · Cifra de afaceri: 81.937 lei2022 · Cifra de afaceri: 46.940 lei2023 · Cifra de afaceri: 23.817 lei2020 · Profit net: 60.706 lei2021 · Profit net: −19.893 lei2022 · Profit net: 13.000 lei2023 · Profit net: 7.638 lei2024 · Profit net: −3.121 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 112.018 lei112 mii20202021: 81.937 lei20212022: 46.940 lei20222023: 23.817 lei24 mii2023
Profit net lei
2020: 60.706 lei61 mii20202021: −19.893 lei−20 mii20212022: 13.000 lei20222023: 7.638 lei20232024: −3.121 lei−3 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SUPREME DEV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −3.121 lei în scădere față de 2023 2.347 lei în scădere față de 2023 — 7.104 lei 4.757 lei —
2023 23.817 lei în scădere față de 2022 7.638 lei în scădere față de 2022 2.598 lei în scădere față de 2022 — 10.476 lei 7.878 lei —
2022 46.940 lei în scădere față de 2021 13.000 lei în creștere față de 2021 13.960 lei în creștere față de 2021 — 17.200 lei 3.240 lei 1
2021 81.937 lei în scădere față de 2020 −19.893 lei în scădere față de 2020 9.763 lei în creștere față de 2020 — 49.723 lei 39.960 lei 1
2020 112.018 lei 60.706 lei 5.723 lei 170 lei 66.459 lei 60.906 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare