SUPREME IT SRL

Radiată din 15 noiembrie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

SUPREME IT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 18923696, Nr. Reg. Com. J13/2456/2006. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6202 - Activitati de consultanta in tehnologia informatiei. Societatea a fost înființată la data de 10 august 2006. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. CONSTANŢEI, BL.C1, ET.P, cod poștal 905700. Societatea este radiată din data de 15 noiembrie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SUPREME IT SRL
CUI
18923696
Stare
Radiată din 15 noiembrie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J13/2456/2006
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 august 2006
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. CONSTANŢEI, BL.C1, ET.P
Cod poștal
905700
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6202
Domeniu de activitate
Activitati de consultanta in tehnologia informatiei

Situații financiare

În 2023, SUPREME IT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 2.632 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−300 mii−200 mii−100 mii0100 mii201620172018201920202021202220232016 · Cifra de afaceri: 0 lei2017 · Cifra de afaceri: 0 lei2018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 0 lei2020 · Cifra de afaceri: 0 lei2021 · Cifra de afaceri: 0 lei2022 · Cifra de afaceri: 0 lei2023 · Cifra de afaceri: 0 lei2016 · Profit net: −65.844 lei2017 · Profit net: −6.365 lei2018 · Profit net: 2.965 lei2019 · Profit net: −17.035 lei2020 · Profit net: −11.443 lei2021 · Profit net: −9.425 lei2022 · Profit net: −355.376 lei2023 · Profit net: −2.632 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Profit net lei
2016: −65.844 lei'162017: −6.365 lei'172018: 2.965 lei3 mii'182019: −17.035 lei'192020: −11.443 lei'202021: −9.425 lei'212022: −355.376 lei−355 mii'222023: −2.632 lei−3 mii'23
Indicatori financiari pe ani pentru SUPREME IT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 0 lei −2.632 lei în creștere față de 2022 1.661.035 lei în scădere față de 2022 — 3.467 lei −1.657.568 lei —
2022 0 lei −355.376 lei în scădere față de 2021 1.688.535 lei în scădere față de 2021 — 33.598 lei −1.654.937 lei —
2021 0 lei −9.425 lei în creștere față de 2020 1.787.535 lei în scădere față de 2020 814.842 lei 53.132 lei −1.299.561 lei —
2020 0 lei −11.443 lei în creștere față de 2019 1.895.535 lei în scădere față de 2019 814.842 lei 50.557 lei −1.290.136 lei —
2019 0 lei −17.035 lei în scădere față de 2018 1.976.535 lei în scădere față de 2018 814.842 lei 23.000 lei −1.278.693 lei —
2018 0 lei 2.965 lei în creștere față de 2017 2.086.535 lei în scădere față de 2017 814.842 lei 10.035 lei −1.261.658 lei —
2017 0 lei −6.365 lei în creștere față de 2016 2.089.560 lei în scădere față de 2016 814.842 lei 10.095 lei −1.264.623 lei —
2016 0 lei −65.844 lei 2.134.720 lei 814.842 lei 61.620 lei −1.258.258 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.