SURIE INVEST MANAGEMENT S.R.L.

SURIE INVEST MANAGEMENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 39881216, Nr. Reg. Com. J2018002097081. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7733 - Activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente de birou (inclusiv calculatoare). Societatea a fost înființată la data de 18 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. BRÂNDUŞELOR, NR.84, ET.4, cod poștal 500397. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SURIE INVEST MANAGEMENT S.R.L.
CUI
39881216
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002097081
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 septembrie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. BRÂNDUŞELOR, NR.84, ET.4
Cod poștal
500397
Cod CAEN
7733
Domeniu de activitate
Activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente de birou (inclusiv calculatoare)

Situații financiare

În 2025, SURIE INVEST MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 42.380 lei, un profit net de 3.964 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 4.644 lei2020 · Cifra de afaceri: 68.828 lei2021 · Cifra de afaceri: 81.837 lei2022 · Cifra de afaceri: 38.446 lei2025 · Cifra de afaceri: 42.380 lei2018 · Profit net: −759 lei2019 · Profit net: −24.665 lei2020 · Profit net: 13.494 lei2021 · Profit net: 2.586 lei2022 · Profit net: −29.580 lei2023 · Profit net: −19.394 lei2024 · Profit net: −7.626 lei2025 · Profit net: 3.964 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 4.644 lei20192020: 68.828 lei20202021: 81.837 lei82 mii20212022: 38.446 lei20222025: 42.380 lei42 mii2025
Profit net lei
2018: −759 lei'182019: −24.665 lei'192020: 13.494 lei13 mii'202021: 2.586 lei'212022: −29.580 lei−30 mii'222023: −19.394 lei'232024: −7.626 lei'242025: 3.964 lei4 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SURIE INVEST MANAGEMENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 42.380 lei 3.964 lei în creștere față de 2024 565.788 lei în creștere față de 2024 — 504.007 lei −61.781 lei 0
2024 — −7.626 lei în creștere față de 2023 543.666 lei în creștere față de 2023 — 477.921 lei −65.745 lei —
2023 — −19.394 lei în creștere față de 2022 543.391 lei în scădere față de 2022 — 485.272 lei −58.119 lei —
2022 38.446 lei în scădere față de 2021 −29.580 lei în scădere față de 2021 543.604 lei în scădere față de 2021 18.847 lei 486.033 lei −38.724 lei 1
2021 81.837 lei în creștere față de 2020 2.586 lei în scădere față de 2020 546.731 lei în scădere față de 2020 64.078 lei 473.509 lei −9.144 lei 1
2020 68.828 lei în creștere față de 2019 13.494 lei în creștere față de 2019 600.791 lei în scădere față de 2019 109.310 lei 479.751 lei −11.730 lei 1
2019 4.644 lei −24.665 lei în scădere față de 2018 653.559 lei în creștere față de 2018 154.808 lei 473.527 lei −25.224 lei —
2018 — −759 lei 234.041 lei 267 lei 233.215 lei −559 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare