SUSAI TEHNO CONSTRUCT S.R.L.

SUSAI TEHNO CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41749951, Nr. Reg. Com. J03/2483/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 10 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT CIOCĂNĂI COM. MOŞOAIA, ALEEA MARGHIOLILOR, NR.9, cod poștal 117507. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SUSAI TEHNO CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41749951
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/2483/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 octombrie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, SAT CIOCĂNĂI COM. MOŞOAIA, ALEEA MARGHIOLILOR, NR.9
Cod poștal
117507
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, SUSAI TEHNO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 843.452 lei, un profit net de 204.226 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 16.700 lei2024 · Cifra de afaceri: 59.370 lei2025 · Cifra de afaceri: 843.452 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: 15 lei2021 · Profit net: −569 lei2022 · Profit net: −2.015 lei2023 · Profit net: −3.356 lei2024 · Profit net: 23.326 lei2025 · Profit net: 204.226 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 16.700 lei20202024: 59.370 lei20242025: 843.452 lei843 mii2025
Profit net lei
2019: 0 lei20192020: 15 lei20202021: −569 lei20212022: −2.015 lei20222023: −3.356 lei−3 mii20232024: 23.326 lei20242025: 204.226 lei204 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SUSAI TEHNO CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 843.452 lei în creștere față de 2024 204.226 lei în creștere față de 2024 110.047 lei în creștere față de 2024 38.347 lei 293.527 lei 221.827 lei 3
2024 59.370 lei 23.326 lei în creștere față de 2023 42.807 lei în creștere față de 2023 6.342 lei 54.066 lei 17.601 lei —
2023 — −3.356 lei în scădere față de 2022 29.020 lei 6.587 lei 16.708 lei −5.725 lei —
2022 — −2.015 lei în scădere față de 2021 29.020 lei în creștere față de 2021 9.943 lei 16.708 lei −2.369 lei —
2021 — −569 lei în scădere față de 2020 22.080 lei în creștere față de 2020 4.760 lei 16.966 lei −354 lei —
2020 16.700 lei 15 lei în creștere față de 2019 16.951 lei în creștere față de 2019 — 17.166 lei 215 lei 1
2019 — 0 lei 0 lei — — 0 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare