SUSCA LIFE S.R.L.

SUSCA LIFE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vrancea, România. Date de identificare: CUI 40300759, Nr. Reg. Com. J39/1126/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 13 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. UNIRII, NR.65, ET.6, AP.21, cod poștal 620077. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SUSCA LIFE S.R.L.
CUI
40300759
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J39/1126/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 decembrie 2018
Județ
Vrancea
Sediul social
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. UNIRII, NR.65, ET.6, AP.21
Cod poștal
620077
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2024, SUSCA LIFE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 62.451 lei, un profit net de 1.777 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii100 mii20182019202020212022202320242018 · Cifra de afaceri: 0 lei2019 · Cifra de afaceri: 11.381 lei2020 · Cifra de afaceri: 23.207 lei2021 · Cifra de afaceri: 29.235 lei2022 · Cifra de afaceri: 89.232 lei2023 · Cifra de afaceri: 59.696 lei2024 · Cifra de afaceri: 62.451 lei2018 · Profit net: −349 lei2019 · Profit net: 841 lei2020 · Profit net: 8.553 lei2021 · Profit net: 9.468 lei2022 · Profit net: 30.984 lei2023 · Profit net: 3.176 lei2024 · Profit net: 1.777 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 0 lei20182019: 11.381 lei20192020: 23.207 lei20202021: 29.235 lei20212022: 89.232 lei89 mii20222023: 59.696 lei20232024: 62.451 lei62 mii2024
Profit net lei
2018: −349 lei−34920182019: 841 lei20192020: 8.553 lei20202021: 9.468 lei20212022: 30.984 lei31 mii20222023: 3.176 lei20232024: 1.777 lei2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SUSCA LIFE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 62.451 lei în creștere față de 2023 1.777 lei în scădere față de 2023 21.501 lei în creștere față de 2023 — 30.397 lei 8.896 lei —
2023 59.696 lei în scădere față de 2022 3.176 lei în scădere față de 2022 383 lei în scădere față de 2022 — 7.502 lei 7.119 lei —
2022 89.232 lei în creștere față de 2021 30.984 lei în creștere față de 2021 1.656 lei în creștere față de 2021 4.262 lei 1.337 lei 3.943 lei —
2021 29.235 lei în creștere față de 2020 9.468 lei în creștere față de 2020 575 lei în creștere față de 2020 9.330 lei 953 lei 9.708 lei —
2020 23.207 lei în creștere față de 2019 8.553 lei în creștere față de 2019 325 lei în scădere față de 2019 — 9.570 lei 9.245 lei —
2019 11.381 lei în creștere față de 2018 841 lei în creștere față de 2018 1.494 lei în creștere față de 2018 80 lei 2.106 lei 692 lei 0
2018 0 lei −349 lei 349 lei 0 lei 200 lei −149 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare