SUSTAINABLE EDTECH ROMANIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41226189, Nr. Reg. Com. J2019002422354. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6220 - Cultivarea plantelor pentru inmultire. Societatea a fost înființată la data de 5 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. VÎNĂTORILOR, NR.11, cod poștal 300441. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SUSTAINABLE EDTECH ROMANIA S.R.L.
- CUI
- 41226189
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019002422354
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 iunie 2019
- Județ
- Timiș
- Sediul social
- JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. VÎNĂTORILOR, NR.11
- Cod poștal
- 300441
- Cod CAEN
- 6220
- Domeniu de activitate
- Cultivarea plantelor pentru inmultire
Situații financiare
În 2025, SUSTAINABLE EDTECH ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 561.950 lei, un profit net de 439.713 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 561.950 lei în creștere față de 2024 | 439.713 lei în creștere față de 2024 | 96.147 lei în creștere față de 2024 | 80.000 lei | 456.060 lei | 439.913 lei | — |
| 2024 | 117.350 lei | 99.233 lei în creștere față de 2023 | 34.437 lei în scădere față de 2023 | — | 54.008 lei | 19.571 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 90.760 lei | — | 11.098 lei | −79.662 lei | — |
| 2022 | 1.179 lei în scădere față de 2021 | −19.333 lei în creștere față de 2021 | 90.760 lei în creștere față de 2021 | 0 lei | 11.098 lei | −79.662 lei | 1 |
| 2021 | 7.986 lei în scădere față de 2020 | −29.517 lei în creștere față de 2020 | 71.912 lei în creștere față de 2020 | 0 lei | 11.583 lei | −60.329 lei | 1 în scădere față de 2020 |
| 2020 | 45.485 lei în creștere față de 2019 | −30.740 lei în scădere față de 2019 | 43.469 lei în creștere față de 2019 | 213 lei | 12.444 lei | −30.812 lei | 2 |
| 2019 | 1.959 lei | −272 lei | 10.461 lei | 213 lei | 77.487 lei | −72 lei | 2 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
