SUV ANGUS SM S.R.L.

SUV ANGUS SM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 40309871, Nr. Reg. Com. J2018001220303. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0142 - Cresterea altor bovine. Societatea a fost înființată la data de 14 decembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, SAT BABA NOVAC ORŞ. ARDUD, STR. LACULUI, NR.10, cod poștal 447022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SUV ANGUS SM S.R.L.
CUI
40309871
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001220303
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 decembrie 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, SAT BABA NOVAC ORŞ. ARDUD, STR. LACULUI, NR.10
Cod poștal
447022
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0142
Domeniu de activitate
Cresterea altor bovine

Situații financiare

În 2024, SUV ANGUS SM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 230.954 lei, un profit net de 20.538 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii2018201920212022202320242019 · Cifra de afaceri: 10.275 lei2021 · Cifra de afaceri: 574.390 lei2022 · Cifra de afaceri: 113.725 lei2023 · Cifra de afaceri: 298.860 lei2024 · Cifra de afaceri: 230.954 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: 8.663 lei2021 · Profit net: 168.841 lei2022 · Profit net: 8.334 lei2023 · Profit net: 11.166 lei2024 · Profit net: 20.538 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 10.275 lei20192021: 574.390 lei574 mii20212022: 113.725 lei20222023: 298.860 lei20232024: 230.954 lei231 mii2024
Profit net lei
2018: 0 lei20182019: 8.663 lei20192021: 168.841 lei169 mii20212022: 8.334 lei20222023: 11.166 lei20232024: 20.538 lei21 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru SUV ANGUS SM S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 230.954 lei în scădere față de 2023 20.538 lei în creștere față de 2023 1.099.190 lei în scădere față de 2023 369.846 lei 956.021 lei 226.677 lei 2
2023 298.860 lei în creștere față de 2022 11.166 lei în creștere față de 2022 1.355.907 lei în scădere față de 2022 494.143 lei 1.067.903 lei 206.139 lei 2
2022 113.725 lei în scădere față de 2021 8.334 lei în scădere față de 2021 1.411.875 lei în creștere față de 2021 598.880 lei 1.007.968 lei 194.973 lei 2
2021 574.390 lei în creștere față de 2019 168.841 lei în creștere față de 2019 1.248.682 lei în scădere față de 2019 845.104 lei 590.216 lei 186.638 lei 2 în creștere față de 2019
2019 10.275 lei 8.663 lei în creștere față de 2018 1.488.418 lei în creștere față de 2018 940.601 lei 556.680 lei 8.863 lei 1
2018 — 0 lei 3.000 lei 354 lei 2.846 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare