SWAT FORCE S.R.L.

SWAT FORCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 44705313, Nr. Reg. Com. J2021013568406. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8001 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 6 august 2021. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MÂNTULEASA, NR.4, PARTER. CAMERA 2, AP.1, cod poștal 030554. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SWAT FORCE S.R.L.
CUI
44705313
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2021013568406
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 august 2021
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MÂNTULEASA, NR.4, PARTER. CAMERA 2, AP.1
Cod poștal
030554
Cod CAEN
8001
Domeniu de activitate
Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

Situații financiare

În 2025, SWAT FORCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.472.622 lei, un profit net de 130.238 lei și un număr mediu de 18 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.202120222023202420252023 · Cifra de afaceri: 387.274 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.071.264 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.472.622 lei2021 · Profit net: −898 lei2022 · Profit net: −11.517 lei2023 · Profit net: 90.614 lei2024 · Profit net: 234.611 lei2025 · Profit net: 130.238 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2023: 387.274 lei20232024: 1.071.264 lei20242025: 1.472.622 lei1,5 mil.2025
Profit net lei
2021: −898 lei20212022: −11.517 lei−12 mii20222023: 90.614 lei20232024: 234.611 lei235 mii20242025: 130.238 lei130 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SWAT FORCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.472.622 lei în creștere față de 2024 130.238 lei în scădere față de 2024 476.213 lei în creștere față de 2024 162.292 lei 444.359 lei 130.438 lei 18
2024 1.071.264 lei în creștere față de 2023 234.611 lei în creștere față de 2023 296.162 lei în creștere față de 2023 176.000 lei 354.973 lei 234.811 lei —
2023 387.274 lei 90.614 lei în creștere față de 2022 225.824 lei în creștere față de 2022 — 304.223 lei 78.399 lei 6
2022 — −11.517 lei în scădere față de 2021 15.153 lei în creștere față de 2021 — 2.938 lei −12.215 lei —
2021 — −898 lei 1.000 lei 41 lei 261 lei −698 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare