SYD LOGISTIC CONCEPT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 37121893, Nr. Reg. Com. J2017000328030. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 28 februarie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, SAT CĂPĂŢÂNENII PĂMÂNTENI COM. AREFU, , NR.99, cod poștal 117041. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- SYD LOGISTIC CONCEPT SRL
- CUI
- 37121893
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000328030
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 28 februarie 2017
- Județ
- Argeș
- Sediul social
- JUD. ARGEŞ, SAT CĂPĂŢÂNENII PĂMÂNTENI COM. AREFU, , NR.99
- Cod poștal
- 117041
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 4100
- Domeniu de activitate
- Baruri si alte activitati de servire a bauturilor
Situații financiare
În 2025, SYD LOGISTIC CONCEPT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.269.211 lei, o pierdere netă de 34.000 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.269.211 lei în creștere față de 2024 | −34.000 lei în scădere față de 2024 | 598.288 lei în scădere față de 2024 | 569.912 lei | 861.762 lei | 526.507 lei | 3 în creștere față de 2024 |
| 2024 | 2.140.967 lei în scădere față de 2023 | −27.920 lei în scădere față de 2023 | 1.828.016 lei în creștere față de 2023 | 406.482 lei | 1.982.115 lei | 560.581 lei | 2 în scădere față de 2023 |
| 2023 | 2.414.609 lei în creștere față de 2022 | 26.261 lei în scădere față de 2022 | 1.714.693 lei în creștere față de 2022 | 404.409 lei | 1.828.845 lei | 518.561 lei | 3 în creștere față de 2022 |
| 2022 | 1.828.776 lei în creștere față de 2021 | 500.937 lei în creștere față de 2021 | 476.975 lei în creștere față de 2021 | 400.609 lei | 568.666 lei | 492.300 lei | 2 în creștere față de 2021 |
| 2021 | 225.491 lei în creștere față de 2020 | −22.333 lei în scădere față de 2020 | 132.575 lei în creștere față de 2020 | 13.434 lei | 110.503 lei | −8.638 lei | 1 |
| 2020 | 13.495 lei | 13.495 lei în creștere față de 2018 | 9.473 lei | — | 23.169 lei | 13.696 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în scădere față de 2017 | 9.473 lei în scădere față de 2017 | — | 23.169 lei | 13.696 lei | — |
| 2017 | 49.088 lei | 13.495 lei | 9.674 lei | — | 23.169 lei | 13.495 lei | 1 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
