SYL GARAGE AUTO PERFORMANCE S.R.L.

SYL GARAGE AUTO PERFORMANCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42872684, Nr. Reg. Com. J23/3341/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2932 - Fabricarea altor piese si accesorii pentru autovehicule si pentru motoare de autovehicule. Societatea a fost înființată la data de 4 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. GURASLĂU, NR.42, cod poștal 077125. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SYL GARAGE AUTO PERFORMANCE S.R.L.
CUI
42872684
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/3341/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
4 august 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. GURASLĂU, NR.42
Cod poștal
077125
Cod CAEN
2932
Domeniu de activitate
Fabricarea altor piese si accesorii pentru autovehicule si pentru motoare de autovehicule

Situații financiare

În 2025, SYL GARAGE AUTO PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 385.234 lei, un profit net de 134.377 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 55.680 lei2021 · Cifra de afaceri: 203.690 lei2022 · Cifra de afaceri: 279.720 lei2023 · Cifra de afaceri: 237.478 lei2024 · Cifra de afaceri: 248.183 lei2025 · Cifra de afaceri: 385.234 lei2020 · Profit net: 16.042 lei2021 · Profit net: 27.324 lei2022 · Profit net: 86.168 lei2023 · Profit net: −46.805 lei2024 · Profit net: 21.966 lei2025 · Profit net: 134.377 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 55.680 lei20202021: 203.690 lei20212022: 279.720 lei20222023: 237.478 lei20232024: 248.183 lei20242025: 385.234 lei385 mii2025
Profit net lei
2020: 16.042 lei20202021: 27.324 lei20212022: 86.168 lei20222023: −46.805 lei−47 mii20232024: 21.966 lei20242025: 134.377 lei134 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru SYL GARAGE AUTO PERFORMANCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 385.234 lei în creștere față de 2024 134.377 lei în creștere față de 2024 202.022 lei în scădere față de 2024 31.835 lei 338.459 lei 168.272 lei 2 în creștere față de 2024
2024 248.183 lei în creștere față de 2023 21.966 lei în creștere față de 2023 203.685 lei în creștere față de 2023 5.511 lei 232.069 lei 33.895 lei 1 în scădere față de 2023
2023 237.478 lei în scădere față de 2022 −46.805 lei în scădere față de 2022 190.847 lei în creștere față de 2022 9.256 lei 193.520 lei 11.929 lei 2 în creștere față de 2022
2022 279.720 lei în creștere față de 2021 86.168 lei în creștere față de 2021 97.309 lei în creștere față de 2021 6.167 lei 220.875 lei 129.733 lei 1
2021 203.690 lei în creștere față de 2020 27.324 lei în creștere față de 2020 16.500 lei în creștere față de 2020 — 60.066 lei 43.566 lei 1
2020 55.680 lei 16.042 lei 5.692 lei 71 lei 21.863 lei 16.242 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare