SYNERGY PMR S.R.L.

SYNERGY PMR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38410148, Nr. Reg. Com. J40/18165/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 27 octombrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL ION MIHALACHE, NR.104, BL.85, SC.B, ET.3, AP.29, cod poștal 011201. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
SYNERGY PMR S.R.L.
CUI
38410148
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/18165/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 octombrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL ION MIHALACHE, NR.104, BL.85, SC.B, ET.3, AP.29
Cod poștal
011201
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2025, SYNERGY PMR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 343.730 lei, un profit net de 192.894 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 56.701 lei2019 · Cifra de afaceri: 189.250 lei2020 · Cifra de afaceri: 151.450 lei2021 · Cifra de afaceri: 221.200 lei2022 · Cifra de afaceri: 249.800 lei2023 · Cifra de afaceri: 285.700 lei2024 · Cifra de afaceri: 280.300 lei2025 · Cifra de afaceri: 343.730 lei2017 · Profit net: −57.286 lei2018 · Profit net: −61.616 lei2019 · Profit net: 56.365 lei2020 · Profit net: 68.247 lei2021 · Profit net: 145.647 lei2022 · Profit net: 169.462 lei2023 · Profit net: 164.808 lei2024 · Profit net: 141.311 lei2025 · Profit net: 192.894 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 56.701 lei'182019: 189.250 lei'192020: 151.450 lei'202021: 221.200 lei'212022: 249.800 lei'222023: 285.700 lei'232024: 280.300 lei'242025: 343.730 lei344 mii'25
Profit net lei
2017: −57.286 lei'172018: −61.616 lei−62 mii'182019: 56.365 lei'192020: 68.247 lei'202021: 145.647 lei'212022: 169.462 lei'222023: 164.808 lei'232024: 141.311 lei'242025: 192.894 lei193 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru SYNERGY PMR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 343.730 lei în creștere față de 2024 192.894 lei în creștere față de 2024 41.585 lei în scădere față de 2024 2.659 lei 231.664 lei 193.135 lei 1
2024 280.300 lei în scădere față de 2023 141.311 lei în scădere față de 2023 43.656 lei în creștere față de 2023 3.964 lei 180.865 lei 141.550 lei 1
2023 285.700 lei în creștere față de 2022 164.808 lei în scădere față de 2022 20.219 lei în scădere față de 2022 6.658 lei 213.043 lei 199.859 lei 1
2022 249.800 lei în creștere față de 2021 169.462 lei în creștere față de 2021 106.568 lei în creștere față de 2021 10.892 lei 179.233 lei 83.557 lei 1
2021 221.200 lei în creștere față de 2020 145.647 lei în creștere față de 2020 22.038 lei în scădere față de 2020 15.126 lei 158.469 lei 151.557 lei —
2020 151.450 lei în scădere față de 2019 68.247 lei în creștere față de 2019 52.322 lei în scădere față de 2019 19.361 lei 38.871 lei 5.910 lei 1 în scădere față de 2019
2019 189.250 lei în creștere față de 2018 56.365 lei în creștere față de 2018 121.476 lei în scădere față de 2018 23.594 lei 35.545 lei −62.337 lei 2
2018 56.701 lei −61.616 lei în scădere față de 2017 154.706 lei în creștere față de 2017 27.828 lei 8.176 lei −118.702 lei 2 în creștere față de 2017
2017 — −57.286 lei 95.687 lei 32.243 lei 6.358 lei −57.086 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare