T.C.I. SURVEYS RO SRL

Activitate suspendată din 8 iulie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

T.C.I. SURVEYS RO SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Alba, România. Date de identificare: CUI 37261285, Nr. Reg. Com. J01/293/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5229 - Alte activitati anexe transporturilor. Societatea a fost înființată la data de 23 martie 2017. Sediul social este situat la: JUD. ALBA, LOC. UIOARA DE SUS ORŞ. OCNA MUREŞ, NR.81, cod poștal 515705. Societatea are activitatea suspendată din data de 8 iulie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
T.C.I. SURVEYS RO SRL
CUI
37261285
Stare
Activitate suspendată din 8 iulie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J01/293/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 martie 2017
Județ
Alba
Sediul social
JUD. ALBA, LOC. UIOARA DE SUS ORŞ. OCNA MUREŞ, NR.81
Cod poștal
515705
Cod CAEN
5229
Domeniu de activitate
Alte activitati anexe transporturilor

Situații financiare

În 2023, T.C.I. SURVEYS RO SRL a raportat o cifră de afaceri de 186.145 lei, o pierdere netă de 34.548 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20172018201920202021202220232017 · Cifra de afaceri: 685.599 lei2018 · Cifra de afaceri: 329.269 lei2019 · Cifra de afaceri: 443.830 lei2020 · Cifra de afaceri: 173.619 lei2021 · Cifra de afaceri: 527.217 lei2022 · Cifra de afaceri: 424.438 lei2023 · Cifra de afaceri: 186.145 lei2017 · Profit net: 394.305 lei2018 · Profit net: −110.268 lei2019 · Profit net: −130.833 lei2020 · Profit net: 18.735 lei2021 · Profit net: 131.548 lei2022 · Profit net: −64.504 lei2023 · Profit net: −34.548 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 685.599 lei686 mii20172018: 329.269 lei20182019: 443.830 lei20192020: 173.619 lei20202021: 527.217 lei20212022: 424.438 lei20222023: 186.145 lei186 mii2023
Profit net lei
2017: 394.305 lei394 mii20172018: −110.268 lei20182019: −130.833 lei−131 mii20192020: 18.735 lei20202021: 131.548 lei20212022: −64.504 lei20222023: −34.548 lei−35 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru T.C.I. SURVEYS RO SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 186.145 lei în scădere față de 2022 −34.548 lei în creștere față de 2022 56.480 lei în scădere față de 2022 — 104.057 lei 47.577 lei 1
2022 424.438 lei în scădere față de 2021 −64.504 lei în scădere față de 2021 92.739 lei în creștere față de 2021 — 174.864 lei 82.125 lei 1
2021 527.217 lei în creștere față de 2020 131.548 lei în creștere față de 2020 56.478 lei în creștere față de 2020 — 264.739 lei 208.261 lei 1
2020 173.619 lei în scădere față de 2019 18.735 lei în creștere față de 2019 27.865 lei în scădere față de 2019 — 104.578 lei 76.713 lei 1
2019 443.830 lei în creștere față de 2018 −130.833 lei în scădere față de 2018 76.674 lei în creștere față de 2018 — 134.653 lei 57.979 lei 1
2018 329.269 lei în scădere față de 2017 −110.268 lei în scădere față de 2017 16.816 lei în scădere față de 2017 102.555 lei 103.073 lei 188.812 lei 1
2017 685.599 lei 394.305 lei 41.289 lei — 440.094 lei 398.805 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.