TĂBĂRAŞ TRADING S.R.L.

TĂBĂRAŞ TRADING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41068046, Nr. Reg. Com. J40/6015/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4632 - Comert cu ridicata al carnii si produselor din carne. Societatea a fost înființată la data de 6 mai 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CEAHLĂUL, NR.24, BL.106, SC.3, ET.8, AP.151, cod poștal 060382. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TĂBĂRAŞ TRADING S.R.L.
CUI
41068046
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/6015/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 mai 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. CEAHLĂUL, NR.24, BL.106, SC.3, ET.8, AP.151
Cod poștal
060382
Cod CAEN
4632
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al carnii si produselor din carne

Situații financiare

În 2025, TĂBĂRAŞ TRADING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 121.140 lei, o pierdere netă de 48.090 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 102.151 lei2020 · Cifra de afaceri: 139.771 lei2021 · Cifra de afaceri: 158.407 lei2022 · Cifra de afaceri: 424.035 lei2023 · Cifra de afaceri: 240.991 lei2024 · Cifra de afaceri: 141.447 lei2025 · Cifra de afaceri: 121.140 lei2019 · Profit net: −4.082 lei2020 · Profit net: 17.828 lei2021 · Profit net: −4.848 lei2022 · Profit net: −7.665 lei2023 · Profit net: −1.758 lei2024 · Profit net: −37.288 lei2025 · Profit net: −48.090 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 102.151 lei20192020: 139.771 lei20202021: 158.407 lei20212022: 424.035 lei424 mii20222023: 240.991 lei20232024: 141.447 lei20242025: 121.140 lei121 mii2025
Profit net lei
2019: −4.082 lei20192020: 17.828 lei18 mii20202021: −4.848 lei20212022: −7.665 lei20222023: −1.758 lei20232024: −37.288 lei20242025: −48.090 lei−48 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TĂBĂRAŞ TRADING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 121.140 lei în scădere față de 2024 −48.090 lei în scădere față de 2024 89.862 lei în creștere față de 2024 — 4.159 lei −85.703 lei 1
2024 141.447 lei în scădere față de 2023 −37.288 lei în scădere față de 2023 51.488 lei în creștere față de 2023 1.894 lei 11.981 lei −37.613 lei 1
2023 240.991 lei în scădere față de 2022 −1.758 lei în creștere față de 2022 39.121 lei în creștere față de 2022 9.472 lei 29.324 lei −325 lei 1
2022 424.035 lei în creștere față de 2021 −7.665 lei în scădere față de 2021 30.442 lei în scădere față de 2021 17.050 lei 14.825 lei 1.433 lei 1
2021 158.407 lei în creștere față de 2020 −4.848 lei în scădere față de 2020 32.618 lei în creștere față de 2020 24.628 lei 17.088 lei 9.098 lei 1
2020 139.771 lei în creștere față de 2019 17.828 lei în creștere față de 2019 8.284 lei în creștere față de 2019 — 22.230 lei 13.946 lei 1
2019 102.151 lei −4.082 lei 6.824 lei 117 lei 2.825 lei −3.882 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare