TAFALET SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 22192276, Nr. Reg. Com. J2007003374123. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6811 - Agentii imobiliare. Societatea a fost înființată la data de 31 iulie 2007. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, SAT CĂPUŞU MARE COM. CĂPUŞU MARE, , NR.254, HALA 3. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- TAFALET SRL
- CUI
- 22192276
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007003374123
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 31 iulie 2007
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, SAT CĂPUŞU MARE COM. CĂPUŞU MARE, , NR.254, HALA 3
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6811
- Domeniu de activitate
- Agentii imobiliare
Situații financiare
În 2025, TAFALET SRL a raportat o pierdere netă de 133 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −133 lei în creștere față de 2024 | 566.813 lei în creștere față de 2024 | 553.000 lei | 200 lei | −13.613 lei | — |
| 2024 | — | −440 lei în scădere față de 2023 | 566.680 lei în creștere față de 2023 | 553.000 lei | 200 lei | −13.480 lei | — |
| 2023 | — | −106 lei în scădere față de 2022 | 566.240 lei în creștere față de 2022 | 553.000 lei | 200 lei | −13.040 lei | — |
| 2022 | — | −101 lei în creștere față de 2021 | 566.134 lei în creștere față de 2021 | 160.100 lei | 200 lei | −405.834 lei | — |
| 2021 | — | −131 lei în creștere față de 2020 | 566.033 lei în creștere față de 2020 | 160.100 lei | 200 lei | −405.733 lei | — |
| 2020 | — | −319 lei în scădere față de 2019 | 565.934 lei în creștere față de 2019 | 160.100 lei | 232 lei | −405.602 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 565.615 lei | 160.100 lei | 232 lei | −405.283 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei în creștere față de 2017 | 565.615 lei | 160.100 lei | 232 lei | −405.283 lei | — |
| 2017 | — | −1.112 lei în creștere față de 2016 | 565.615 lei în creștere față de 2016 | 160.100 lei | 232 lei | −405.283 lei | — |
| 2016 | — | −393.327 lei | 564.502 lei | 160.100 lei | 232 lei | −404.170 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
