TAHO MOUNTAIN SRL

TAHO MOUNTAIN SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 37580462, Nr. Reg. Com. J2017000691202. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9329 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. MALEIA, NR.145, ET.PARTER, cod poștal 332047. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TAHO MOUNTAIN SRL
CUI
37580462
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017000691202
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2017
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, STR. MALEIA, NR.145, ET.PARTER
Cod poștal
332047
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9329
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, TAHO MOUNTAIN SRL a raportat o pierdere netă de 2.596 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii2017201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 1.643 lei2019 · Cifra de afaceri: 3.198 lei2020 · Cifra de afaceri: 60.021 lei2021 · Cifra de afaceri: 79.935 lei2017 · Profit net: −10.066 lei2018 · Profit net: −61.773 lei2019 · Profit net: −79.421 lei2020 · Profit net: −53.694 lei2021 · Profit net: −24.987 lei2022 · Profit net: −43.452 lei2023 · Profit net: −36.239 lei2024 · Profit net: −28.443 lei2025 · Profit net: −2.596 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 1.643 lei20182019: 3.198 lei20192020: 60.021 lei20202021: 79.935 lei80 mii2021
Profit net lei
2017: −10.066 lei'172018: −61.773 lei'182019: −79.421 lei−79 mii'192020: −53.694 lei'202021: −24.987 lei'212022: −43.452 lei'222023: −36.239 lei'232024: −28.443 lei'242025: −2.596 lei−3 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru TAHO MOUNTAIN SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.596 lei în creștere față de 2024 350.473 lei în creștere față de 2024 46.821 lei 14.862 lei −340.450 lei 0
2024 — −28.443 lei în creștere față de 2023 350.249 lei în creștere față de 2023 67.884 lei 14.899 lei −337.854 lei 0
2023 — −36.239 lei în creștere față de 2022 350.200 lei în creștere față de 2022 114.639 lei 15.266 lei −309.411 lei 0
2022 — −43.452 lei în scădere față de 2021 348.126 lei în creștere față de 2021 167.949 lei 14.849 lei −273.172 lei 0 în scădere față de 2021
2021 79.935 lei în creștere față de 2020 −24.987 lei în creștere față de 2020 344.564 lei în creștere față de 2020 226.309 lei 15.107 lei −229.721 lei 1 în scădere față de 2020
2020 60.021 lei în creștere față de 2019 −53.694 lei în creștere față de 2019 251.739 lei în creștere față de 2019 178.168 lei 15.438 lei −204.734 lei 2
2019 3.198 lei în creștere față de 2018 −79.421 lei în scădere față de 2018 216.948 lei în creștere față de 2018 222.404 lei 11.414 lei −151.059 lei 2
2018 1.643 lei −61.773 lei în scădere față de 2017 107.085 lei în creștere față de 2017 215.133 lei 9.570 lei −71.639 lei 2 în creștere față de 2017
2017 — −10.066 lei 48.607 lei 38.726 lei 15 lei −9.866 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.