TAILCRAFT STUDIO S.R.L.

TAILCRAFT STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 42099776, Nr. Reg. Com. J12/73/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 14 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EDGAR QUINET, NR.10, AP.13. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TAILCRAFT STUDIO S.R.L.
CUI
42099776
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/73/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 ianuarie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EDGAR QUINET, NR.10, AP.13
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, TAILCRAFT STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.191.108 lei, un profit net de 451.688 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 13.167 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.859 lei2022 · Cifra de afaceri: 156.367 lei2023 · Cifra de afaceri: 295.589 lei2024 · Cifra de afaceri: 387.047 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.191.108 lei2020 · Profit net: 11.410 lei2021 · Profit net: 2.901 lei2022 · Profit net: 142.885 lei2023 · Profit net: 226.273 lei2024 · Profit net: 269.456 lei2025 · Profit net: 451.688 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 13.167 lei20202021: 8.859 lei20212022: 156.367 lei20222023: 295.589 lei20232024: 387.047 lei20242025: 1.191.108 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2020: 11.410 lei20202021: 2.901 lei20212022: 142.885 lei20222023: 226.273 lei20232024: 269.456 lei20242025: 451.688 lei452 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru TAILCRAFT STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.191.108 lei în creștere față de 2024 451.688 lei în creștere față de 2024 556.957 lei în creștere față de 2024 16.455 lei 992.779 lei 452.277 lei 2
2024 387.047 lei în creștere față de 2023 269.456 lei în creștere față de 2023 12.950 lei în scădere față de 2023 6.542 lei 276.104 lei 269.696 lei 2 în creștere față de 2023
2023 295.589 lei în creștere față de 2022 226.273 lei în creștere față de 2022 64.235 lei în creștere față de 2022 15.748 lei 275.155 lei 226.668 lei 1
2022 156.367 lei în creștere față de 2021 142.885 lei în creștere față de 2021 21.645 lei în creștere față de 2021 9.956 lei 158.084 lei 146.395 lei 1 în creștere față de 2021
2021 8.859 lei în scădere față de 2020 2.901 lei în scădere față de 2020 4.916 lei în creștere față de 2020 — 8.426 lei 3.510 lei 0
2020 13.167 lei 11.410 lei 1.578 lei 0 lei 13.188 lei 11.610 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare