TAILS2ROAD S.R.L.

TAILS2ROAD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42981819, Nr. Reg. Com. J23/3843/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9609 - Alte activitati de servicii n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 28 august 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT DRAGOMIREŞTI-VALE COM. DRAGOMIREŞTI-VALE, STR. SÂNZIENELOR, NR.14, CAMERA 2, cod poștal 077095. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
TAILS2ROAD S.R.L.
CUI
42981819
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/3843/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 august 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT DRAGOMIREŞTI-VALE COM. DRAGOMIREŞTI-VALE, STR. SÂNZIENELOR, NR.14, CAMERA 2
Cod poștal
077095
Cod CAEN
9609
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii n.c.a.

Situații financiare

În 2024, TAILS2ROAD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 205.747 lei, un profit net de 1.650 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 180.911 lei2021 · Cifra de afaceri: 179.169 lei2022 · Cifra de afaceri: 103.713 lei2023 · Cifra de afaceri: 157.698 lei2024 · Cifra de afaceri: 205.747 lei2020 · Profit net: 25.863 lei2021 · Profit net: 15.351 lei2022 · Profit net: 21.442 lei2023 · Profit net: 76.630 lei2024 · Profit net: 1.650 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 180.911 lei20202021: 179.169 lei20212022: 103.713 lei20222023: 157.698 lei20232024: 205.747 lei206 mii2024
Profit net lei
2020: 25.863 lei20202021: 15.351 lei20212022: 21.442 lei20222023: 76.630 lei77 mii20232024: 1.650 lei2 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru TAILS2ROAD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 205.747 lei în creștere față de 2023 1.650 lei în scădere față de 2023 5.282 lei în scădere față de 2023 4.916 lei 141.502 lei 141.136 lei 1
2023 157.698 lei în creștere față de 2022 76.630 lei în creștere față de 2022 7.005 lei în scădere față de 2022 6.171 lei 140.320 lei 139.486 lei 1 în creștere față de 2022
2022 103.713 lei în scădere față de 2021 21.442 lei în creștere față de 2021 7.918 lei în creștere față de 2021 8.682 lei 62.092 lei 62.856 lei 0
2021 179.169 lei în scădere față de 2020 15.351 lei în scădere față de 2020 2.084 lei în scădere față de 2020 8.682 lei 34.816 lei 41.414 lei —
2020 180.911 lei 25.863 lei 24.402 lei 9.937 lei 40.528 lei 26.063 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare